nagranie porażające widoki
Fot. TikTok/kitty_girl_california
Mateusz Sidorek - 22 Marca 2021

Odsuwała meble w sypialni i znalazła tajemniczy właz. Po zejściu na dół odkryła historię domu

Jennifer Little niedawno opublikowała na TikToku niesamowite nagranie. Mieszkająca w Kalifornii kobieta nagle trafiła na schron przeciwatomowy, który znajduje się pod jej sypialnią. Okazało się, że jej dom znajduje się w miejscu, w którym stał bunkier w czasach zimnej wojny. Kobieta podzieliła się zadziwiającym odkryciem w mediach społecznościowych.

Nagranie, które znalazło się na TikToku Jennifer Little robi wrażenie. Aż trudno uwierzyć w to, co można znaleźć we własnym domu. Mieszkanka stanu Kalifornia podczas robienia porządków trafiła na tajemniczy przedmiot. Okazało się, że to właz, który prowadzi do schronu.

Na nagraniu widzimy, jak Jennifer Little pokazuje właz, który znajduje się w jej sypialni. Kobieta trafiła na niego podczas przesuwania mebli. Właz prowadzi do schronu przeciwatomowego. Po tym odkryciu bohaterka materiału wideo postanowiła poznać historię całego domu.

Nagranie, które stało się viralem na TikToku

Bunkier, który znalazł się na nagraniu Jennifer Little, był w pełni wyposażony. Kobieta przekazała, że jej dom został wybudowany w 1951 roku, czyli w czasach zimnej wojny prowadzonej między Stanami Zjednoczonymi a Rosją.

Internauci po obejrzeniu filmu na TikToku poprosili o szczegóły związane z bunkrem. Część użytkowników nie mogła zrozumieć, jak to się stało, że Jennifer wcześniej nie znalazła włazu w swojej sypialni. Autorka zaznaczyła jednak, że nie mieszka w domu na stałe.

Wszyscy księża w parafii z koronawirusem. Sanepid szuka wiernych, którzy byli na mszachWszyscy księża w parafii z koronawirusem. Sanepid szuka wiernych, którzy byli na mszachCzytaj dalej

Wreszcie Jennifer i jej mąż postanowili wejść do schronu i sprawdzić, jak wygląda. Tam czekało ich spore zaskoczenie. Okazało się, że był bardzo dobrze przygotowany. Para znalazła piętrowe łóżka, magazyn na żywność oraz szafy. Pomieszczenie miało nawet sprawną wentylację.

Autorka nagrania opowiada o trendach z okresu zimnej wojny

Tworząc nagranie, Jennifer opowiedziała o czasach zimnej wojny. Zdaniem autorki materiału wideo wówczas budowanie schronów przeciwbombowych było w Stanach Zjednoczonych bardzo popularne.

Mieszkańcy obawiali się, że w Kalifornii, która jest dość odsłoniętym regionem, dojdzie do wybuchu nuklearnego. Ich zdaniem właśnie tam najprawdopodobniej zaatakowałaby Rosja, gdyby konflikt się zaognił.

W tym domu znajduje się schron przeciwbombowy. To było całkiem normalne w tamtych czasach. Ludzie bardzo bali się wybuchu bomby atomowej na wybrzeżu Kalifornii, zwłaszcza w środkowej Kalifornii, ponieważ jest bardzo odsłonięta – mówi Jennifer.

Całe nagranie wizyty w schronie przeciwatomowym, który Amerykanka znalazła pod swoją sypialnią, możecie zobaczyć tutaj. Poniżej prezentujemy kilka zdjęć z materiału wideo, który został opublikowany na TikToku. Filmy Jennifer mają już tysiące wyświetleń.

nagranie baba znalazła

Z: Fot. TikTok/kitty_girl_california

nagranie baba znalazła

Z: Fot. TikTok/kitty_girl_california

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: o2

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News