Materiały Partnera
Materiały Partnera
Barbara Daszuta - 22 Marca 2021

Jak najlepiej wykorzystać dostępny w Fortuna bonus?

Jak najlepiej wykorzystać dostępny w bukmacherze Fortuna bonus 100% do 2000 zł? Jakie ligi i rozgrywki można obstawiać w bukmacherze Fortuna.

Wszyscy bukmacherzy oferują jakąś formę bonusu na start, dla swoich nowych użytkowników. Ich kwoty są bardzo różne i zazwyczaj wahają się od kilkuset do kilku tysięcy złotych. Dostępny w bukmacherze Fortuna bonus wynosi 100% do kwoty 2000 zł, jest tu także zakład bez ryzyka do 200 zł oraz bonus na start bez depozytu, w kwocie 20 zł. Wszystko to razem daje bonus w wysokości 2220 zł, co jest całkiem niezłą kwotą, jak na polskie warunki. W tym tekście powiemy Ci więcej o tej ofercie bonusowej i sprawdzimy zakłady, oferowane przez bukmachera Fortuna. Podpowiemy Ci jak obstawiać bonus i na jakie rozgrywki obstawiać zakłady.

W Fortuna bonus można dostać bez depozytu

Polscy bukmacherzy online mają bardzo zróżnicowane oferty. Część z nich posiada niskie kwoty bonusu, ale oferuje premie 200 czy nawet 300% od pierwszej wpłaty. Część bukmacherów oferuje ubezpieczenie zakładu, jeśli przegrasz jego kwota wraca w całości lub części na Twoje konto. Najwięcej bukmacherów w Polsce oferuje bonus 100% od wpłaty. Bukmacher Fortuna chce maksymalnie dopasować swoją ofertę do potrzeb graczy i oferuje aż 3 bonusy dla swoich nowych graczy, każdy z nich jest odrobinę inny.

Materiały Partnera

Pierwszy, dostępny w bukmacherze Fortuna bonus to 20 zł, które otrzymasz za samą rejestrację w tym bukmacherze. Tak, to nie pomyłka dostajesz bonus bez żadnego wymaganego depozytu i nie ryzykujesz żadnych środków własnych. Działa to tak, że za sam fakt rejestracji nowego konta gracza otrzymasz od bukmachera 20 zł na grę. Pieniądze te dostaniesz w postaci 2800 punktów FKP, które od razu znajdą się na Twoim koncie. Dzięki temu będziesz mógł spróbować swoich sił i za darmo postawić zakład za punkty lojalnościowe, dostępne po ukończeniu pełnej rejestracji.

W Fortuna bonus jest jednym z najlepszych na rynku

W bukmacherze Fortuna bonus bez depozytu to tylko wstęp do kolejnych ofert. Twój pierwszy kupon, po wpłacie prawdziwych pieniędzy będzie tzw. zakładem bez ryzyka. Oznacza to, że jeżeli wygrasz, otrzymasz normalnie całą swoją wygraną. Jeżeli zaś szczęście Ci nie dopisze i go przegrasz to bukmacher Fortuna zwrócimy Ci stawkę tego kuponu, aż do 200 zł. Warunkiem wypłaty tych środków jest obstawienie nimi przynajmniej raz dowolnego zakładu w Fortunie.

To jeszcze nie koniec! Możesz dodatkowo otrzymać także bonus 100%, od Twojej wpłaty, aż do kwoty 2000 zł. Po dokonaniu wpłaty zaakceptuj bonus, a następnie w ciągu 3 kolejnych dni wpłać do bukmacher depozyt. Później, aby otrzymać w bukmacherze Fortuna bonus, w czasie 4 dni od wpłaty postaw swój dowolny zakład.

Aby wypłacić srodku z tego bonusu, powinieneś w przeciągu 30 dni zagrać zakłady łącznie za sumę stawek wartą 4x pierwszej wpłaty. Dla przykładu, gdy wpłaciłeś 50 zł, powinieneś zagrać za łączną sumę 200 zł. Do obrotu promocyjnego zaliczane są jedynie kupony z przynajmniej 3 spotkaniami oraz kursem całkowitym równym 1,60 lub wyższym. Po spełnieniu tych warunków otrzymasz od bukmachera Fortuna bonus w wysokości równiej Twojego ostatniego przelewu, maksymalnie do kwoty 2000 zł.

W jakich sportach mogę obrać otrzymany w Fortuna bonus?

Oferta zdarzeń sportowych do obstawiania w bukmacherze Fortuna należy do bardzo szerokich. Mamy tu nie tylko piłkę nożna, koszykówkę czy siatkówkę, ale całe grono niszowych sportów. Przykładem tych ostatnich mogą być wyścigi konne, bandy, krykiet, piłka wodna a nawet golf. Jeżeli więc znudziły Cię popularne dyscypliny i czujesz się na siłach to możesz obstawiać coś z szerokiej oferty bukmachera Fortuna. Poza tradycyjnymi sportami bonus w tym bukmacherze możesz obracać w sportach elektronicznych. CS:GO, Dota 2 czy League of Legends to tylko niektóre przykłady esportów dostępnych w ofercie Fortuny.

Oczywiście najwięcej zdarzeń jest tutaj z piłki nożnej. W Fortunie obstawisz wszystkie czołowe europejskie ligi. Poczynając od angielskiej Premiership, przez włoską Serie A na niemieckiej Bundeslidze kończąc. To właśnie ta ostatnia liga cieszy się ogromną popularnością wśród polskich kibiców, nie tylko ze względu na osobę Roberta Lewandowskiego. Mimo, ze polska supergwiazda ma mnóstwo fanów, to niemieckie rozgrywki prezentują bardzo dobry poziom i są atrakcyjne, ze względu na dużą liczbę goli. Bukmacher Fortuna, oprócz bogatej oferty na każdy mecz, umożliwia obstawianie zakładów na cały sezon. Tutaj, to szanse Bayern Monachium na wygranie ligi oceniane są aż na 96%. Kurs na takie zdarzenie jest bardzo mały i wynosi zaledwie 1.10. Kolejny zespół, czyli RB Lipsk, posiada kurs na poziomie 7.0.

Materiały Partnera

Kolejną ligą, w której możesz obrać otrzymany w bukmacherze Fortuna bonus jest angielska Premiership. Przyciąga ona bardzo wielu kibiców, ze względu na wiele gwiazd tam występujących i świetny poziom rozgrywek, które są dynamiczne i obfitują w fizyczną walkę. W Anglii mistrzostwo jest już niemal pewne, gdyż Manchester City posiada znaczną przewagę nad resztą stawki. Dużo bardziej zacięta będzie walka o pierwszą czwórkę, dającą prawo do gry w Lidze Mistrzów. Tutaj najwyżej ocenia się szanse Manchesteru United na 1.20. Kolejno przypadają Leicester i FC Liverpool, który awans do czołowej czwórki wyceniany jest na odpowiednio 1.50 i 1.55. Wysoko stoją także akcje londyńskiej Chelsea, co jest wyceniane na 1.8. Te statystyki pomogą Ci piłka nożna zakłady bukmacherskie, z dużym prawdopodobieństwem wygranej.

Podsumowanie

Otrzymany w bukmacherze Fortuna bonus możesz obracać w ogromnej ilości dostępnych wydarzeń sportowych. Nie powinieneś mieć problemów ze znalezieniem meczy czy dyscypliny, którą chcesz obstawiać, gdyż na 99% będzie ona w ofercie tego bukmachera. Bonus od Fortuny to bardzo dobra oferta, która powinna spełnić oczekiwania większości graczy.

Tekst zewnętrzny

FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. prowadzi działalność w zakresie zakładów wzajemnych urządzanych przez sieć Internet na podstawie decyzji wydanej przez Ministra Finansów z dnia 23 stycznia 2012 r. o numerze SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565 (przedłużonej decyzją z dnia 22 stycznia 2018 r. o numerze PS4.6831.22.2017).

KOMUNIKAT O KONSEKWENCJACH UDZIAŁU W NIELEGALNYCH GRACH HAZARDOWYCH Zgodnie z art. 89 ust. 1 pkt 3 Ustawy o grach hazardowych karze pieniężnej podlega uczestnik w grze hazardowej urządzanej bez koncesji lub zezwolenia. Zgodnie z art. 107 § 2 Kodeksu karnego skarbowego karze grzywny do 720 stawek dziennych albo karze pozbawienia wolności do lat 3, albo obu tym karom łącznie podlega, kto na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej uczestniczy w zagranicznej grze losowej lub zagranicznym zakładzie wzajemnym. Zgodnie z art. 109 kks uczestnik w grze losowej, zakładzie wzajemnym, grze na automacie, urządzonych lub prowadzonych wbrew przepisom ustawy lub warunkom koncesji lub zezwolenia, podlega karze grzywny do 120 stawek dziennych.

KOMUNIKAT O RYZYKU ZWIĄZANYM Z UCZESTNICTWEM W ZAKŁADACH BUKMACHERSKICH Pamiętaj, że uczestnictwo w zakładach wzajemnych jest hazardem. Uprawiając hazard można stracić kontrolę nad graniem i uzależnić się. Uprawianie patologicznego hazardu, czyli tego, będącego wynikiem uzależnienia, może w skrajnych przypadkach prowadzić do zadłużenia, problemów zdrowotnych, zawodowych oraz rodzinnych. Pamiętaj, aby uczestnicząc w zakładach bukmacherskich: nigdy nie pożyczać pieniędzy na grę; nigdy nie starać się odrobić strat po przegranej grze; zachować równowagę pomiędzy grą i innymi zajęciami; nie traktować gry jako sposób na zarabianie pieniędzy; grać tylko pieniędzmi przeznaczonymi na rozrywkę, nie używać tych przeznaczonych na codzienne wydatki.

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News