Sara Müldner zmieniła się nie do poznania
Screen z programu „Lekarze” prod. TVN
Irmina Jach - 24 Lutego 2021

Julka z „Na dobre i na złe” nagle zniknęła. Wiemy co się z nią działo

Julka z serialu „Na dobre i na złe” przed kilkoma laty zniknęła ze świata show-biznesu. Sara Müldner, która wcielała się w jej rolę, postanowiła skupić się na edukacji. Dziś trudno rozpoznać w niej dziecięcą gwiazdę sprzed ponad dekady.

Sara Müldner była jedną z najbardziej obiecujących polskich gwiazd telewizyjnych. Już jako kilkulatka mogła pochwalić się imponującym talentem i zdolnościami, której zazdrościli jej nawet starsi koledzy po fachu. Widzowie uwielbiali obserwować jej poczynania.

Sara Müldner zmieniła się nie do poznania

Sara Müldner przyszła na świat 30 maja 1989 roku w Warszawie. Jest córką aktorki Izabeli Dziarskiej i rzeźbiarza Jacka Müldnera-Nieckowskiego. Na szklanym ekranie zadebiutowała już jako dziewięcioletnia dziewczynka.

W 1998 roku można było zobaczyć ją w dwóch spektaklach Teatru Telewizji. Następnie rozpoczęła karierę filmową i serialową. Największym osiągnięciem młodej aktorki był angaż w kultowej produkcji „Chopin. Pragnienie miłości”, gdzie wcieliła się w rolę córki George Sand.

Sara Müldner wystąpiła w serialach takich jak: „Trzy szalone zera”, „Palce lizać” oraz popularne „Na dobre i na złe”, gdzie grała aż do 2007 roku. Dziecięca gwiazda zagrała Julkę Nowak, adopcyjną córkę Kuby i Zosi. Twórcy wyrażali się o jej postaci z dużym entuzjazmem.

Krzysztof Jasiński, aktor z „BrzydUli”, jest ojcem dzieci Maryli RodowiczKrzysztof Jasiński, aktor z „BrzydUli”, jest ojcem dzieci Maryli RodowiczCzytaj dalej

- Zadziorna mądrala. Straciła rodziców, a krewni sami mieli zbyt dużo dzieci, aby się nią zaopiekować. Ujęła za serce Zosię, która zrobiła wszystko, aby zostać jej mamą. Po okresie buntu i młodzieńczych szaleństw wyjechała na studia do Australii - pisano.

Sara Müldner nigdy nie ukrywała, że aktorstwo jest jej największą pasją. Zrezygnowała z gry w serialach, by zdobyć wymarzony zawód. Artystka wyjechała do Paryża, by uczyć się w jednej z najlepszych szkół na świecie - Cours Floren.

Jej spojrzenie na świat uformowały także studia filozoficzne, które ukończyła na Sorbonie. Niedawno serialowa Julka wróciła do Polski, by spełniać się w krajowym show-biznesie. Widzowie ponownie mogą zobaczyć ją w „Teście o podatkach” emitowanym na antenie TVP.

Gwiazda serialu „Na dobre i na złe” wyrosła na piękną kobietę o klasycznych rysach twarzy. Widzowie TVP byli pod wrażeniem, patrząc na burzę kasztanowych loków, delikatny makijaż i stonowaną stylizację, na którą zdecydowała się aktorka.

Udało wam się rozpoznać na poniższym zdjęciu dziecięcą gwiazdę sprzed lat? Lubiliście oglądać jej występy w popularnej telenoweli?

Sandra Muldner zmieniła się nie do poznania

Źródło zdjęcia: Screen z programu „Test o podatkach” prod. TVP

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Telemagazyn/Wikipedia

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News