Media Expert - zarobki doradcy klienta
youtube.com/AmbasadaBC
Wiadomości Pikio - 25 Marca 2019

Media Expert - zarobki w sieci marketów. Ile zarabia doradca klienta?

Media Expert - zarobki. Ile zarabiają pracownicy sklepów ze sprzętem AGD, RTV oraz elektroniką? Czy polska sieć może konkurować z zagranicznymi koncernami i walczyć o dominacje na rynku?

Media Expert - zarobki. Ile zarabia doradca klienta w Media Expert?

Media Expert - zarobki i warunki pracy w jednym z najpopularniejszej sieci elektromarketów w kraju. Pierwszy sklep tej marki otwarty został w Złotowie (województwo wielkopolskie) w 2002 roku. Już od początku swojej działalności firma skupiona była na budowaniu ogólnopolskiej sieci sprzedaży, przede wszystkim w miastach powiatowych. Przez lata działalności z familijne przedsiębiorstwo przeobraziło się w ogólnopolską firmę, która jest obecnie liderem rynku.

Według stanu na koniec 2017 roku sieć marketów składała się w ponad 440 placówek w 340 miastach na terenie całej Polski, gdzie zatrudnionych było około 8 tysięcy pracowników. Obroty firmy to ściśle strzeżona tajemnica, podobnie jak wysokość wynagrodzeń pracowników. Jednak eksperci szacują, że roczne obroty sieci oscylują w granicach 2,5-3 miliardów złotych.

- Tylko w zeszłym roku powiększyliśmy sieć handlową o niemal 80 elektromarketów. I chcemy utrzymać dotychczasowe tempo rozwoju. W pierwszym kwartale powinniśmy mieć 20-30 nowych lokalizacji. Ale decyzje o nich podejmujemy rozsądnie, bez gwałtownych ruchów i bez zbędnego ryzyka - mówiła rzecznik Media Expert w jednym z wywiadów.

Na swojej stronie internetowej Media Expert zachęca do brania udziału w rekrutacji i wysyłania zgłoszeń. Kuszą zatrudnieniem w oparciu o umowę o pracę i programem premii finansowych. Dodatkowo jak wynika z oferty, pracownik i jego rodzina może liczyć na dofinansowanie pakietów rekreacyjnych oraz mogą oni skorzystać z systemu atrakcyjnych zniżek pracowniczych w sklepach tej sieci.

Aktualne oferty pracy możemy znaleźć na oficjalnej stronie sklepu. W ogłoszeniach niestety nie ma podanych stawek ani kwot wynagrodzenia, którego mogą spodziewać się osoby aplikujące na różne stanowiska w Media Expert. Zdania na temat warunków pracy i zarobków są zróżnicowane, jedni chwalą, inni zdecydowanie odradzają.

- Zarobki na poziomie obsługi klienta to około 2800-3200, a na sali sprzedaży 2800 do nawet 6 tys. Wszystko zależy od samego siebie - pisze jeden z internautów.

- Nie polecam. Brak życia prywatnego. Pieniądze adekwatne do ilości godzin. Ciągle mało. Wieczny mobbing. Człowiek musi być maszyną, która nie może mieć słabego dnia. Brak możliwości zaplanowania dnia wolnego, ponieważ w każdej chwili można się spodziewać telefonu, że trzeba przyjść do pracy - możemy przeczytać w kolejnym komentarzu.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Ile zarabia pracownik sklepu budowlanego Leroy Merlin? Najlepiej szybko awansować
  2. Ile zarabia kierowca Mytaxi? Najbardziej opłaca się pracować w Warszawie
  3. Ile zarabia kasjer w Pepco? Sprzedawca w sklepie pracuje bardzo ciężko
  4. Ikea - zarobki. Ile zarabia się w popularnym sklepie meblowym?
  5. Ile zarabia się w McDonaldzie? Popularny fast-food kusi ofertami

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News