Natalia Paździor
Screen z programu MasterChef Junior, prod. EndemolShine Polska, TVN
Bartłomiej Cieślak - 21 Marca 2021

Zwyciężczyni 1. edycji MasterChef Junior zmieniła się nie do poznania. Ma już 17 lat

Natalia Paździor wygrała pierwszą polską edycję programu MasterChef Junior. Miała w tamtym momencie 12 lat, a dzisiaj jest już bliska pełnoletniości. Niewiarygodne, jak obecnie wygląda 17-latka. Fani programu z pewnością nie byliby jej w stanie rozpoznać.

Natalia Paździor przychodząc do programu MasterChef Junior miała zaledwie 12 lat. Młodziutka dziewczyna skradła serca widzów i jurorów nie tylko swoimi umiejętnościami kulinarnym, ale także niebywałą jak na ten wiek pewnością siebie. Ostatecznie to ona stała się laureatką pierwszej edycji hitowego programu stacji TVN.

Natalia Paździor zmieniła się nie do poznania

Jak każdy zwycięzca popularnego show, również młodziutka Natalia wydała książkę ze swoimi przepisami, która pojawiła się na sklepowych półkach w całej Polsce. Anna Starmach, Michelle Moran i Mateusz Gessler docenili jej niebywały talent kulinarny, a wielu Polaków mogło we własnych domach przygotować przepisy stworzone przez małoletnią kucharkę.

Od tamtej pory Natalia Paździor jest swego rodzaju wizytówką programu, często pojawiającą się w pojedynczych odcinkach kolejnych sezonów. Niejednokrotnie pojawiała się również w programach stacji typu Dzień Dobry TVN, gdzie gotowała lub odpowiadała na pytania o program i swoje życie. Prowadziła tez swój program w telewizji, kanał na YouTube i warsztaty kulinarne dla dzieci.

Obecnie Natalia ma już 17 lat i skupia się głównie na nauce w liceum w klasie o profilu matematyczno-fizycznym. Co ciekawe, w jednym z wywiadów przyznała, że swoją przyszłość widzi w architekturze wnętrz. Może to być srogie rozczarowanie dla jej fanów.

Mateusz Morawiecki przekazał tragiczne informacje. Nie żyje Teresa MajchrzakMateusz Morawiecki przekazał tragiczne informacje. Nie żyje Teresa MajchrzakCzytaj dalej

Przy okazji jednak Natalia postanowiła wykorzystać swoją popularność, jaką przyniósł jej program, i walczy o zainteresowanie fanów w mediach społecznościowych. Jej konto na Instagramie obserwuje prawie 100 tysięcy internautów, a od jakiegoś czasu Natalia wrzuca również filmiki na popularnego TikToka.

W prawie dorosłej już kobiecie bardzo trudno rozpoznać młodą dziewczynę, która tak brawurowo radziła sobie w kulinarnym programie. Obecnie Natalia wygląda nie tylko na dorosłą dziewczynę, co jest normalne po 5 latach, ale jej wygląd zmienił się na tyle, że fani mogą się zastanawiać kim jest kobieta na zdjęciach.

Natalia Paździor przeszła ogromną metamorfozę. Widać, że po niewinnym dziecku nie pozostało już nic, a nastolatka bardzo zaczęła dbac o wygląd. Na zdjęciach wygląda wyjątkowo stylowo, zawsze z pełnym i mocnym makijażem.

Na jej profilach można też zauważyć, że kocha zwierzęta - ma kota, trzy psy i chomika. Ponadto jakiś czas temu zdradziła także, że jest w związku z chłopakiem o 3 lata starszym od siebie.

Natalia Paździor

Natalia Paździor

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Instagram.com nataliapazdzior

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News