Marzena Rogalska zaapelowała do fanów
Instagram.com marzena_rogalska
Irmina Jach - 23 Lutego 2021

Marzena Rogalska poruszona tragedią psów z programu

Marzena Rogalska niedawno zakończyła długoletnią współpracę z TVP. Niestety, to nie koniec tragicznych zdarzeń w życiu znanej dziennikarki. W jej mediach społecznościowych pojawił się rozpaczliwy wpis dotyczący zwierząt.

Marzena Rogalska postanowiła odnieść się do jednego z prowadzonych przez siebie odcinków programu telewizyjnego, by przypomnieć historię dwóch psów, którym szukała domu. Czworonogi zapadły w pamięć dziennikarki i do dziś przejmowała się ich losami.

Marzena Rogalska zaapelowała do fanów

- Próbuję napisać ten post od południa i nie mogę. Co zacznę, przerywam, bo ryczę... Ta para piesków na zdjęciach to Romeo i Julia. Kiedyś współprowadząc „Warszawski Dzień Zwierząt” zobaczyłam ich i się zakochałam, przepadłam. Obiecałam, że nie spocznę, dopóki nie będą miały domu pełnego miłości - napisała Marzena Rogalska.

Zwierzęta błyskawicznie znalazły kochający dom. Przygarnęła je para młodych ludzi, która na bieżąco relacjonowała w mediach społecznościowych poczynania pupili. Niestety, ostatnio stan zdrowia jednego z czworonogów uległ gwałtownemu pogorszeniu.

- Kilka dni temu Julcia trafiła do szpitala, poczuła się gorzej, wysoki poziom białych krwinek, stan zapalny, woda w płucach... Niech walczy, kibicowałyśmy, ma o co, tyle czekała z Romkiem w schronisku, zresztą za chwilę przeprowadzają się do większego mieszkania z ogródkiem! Romuś wył z rozpaczy pod nieobecność Julci, która wreszcie wczoraj wróciła do domu. Słabiutka... bezradna, jak to często bywa w chorobie - kontynuowała dziennikarka.

Nie żyje podróżnik Aleksander Doba. Miał 74 lataNie żyje podróżnik Aleksander Doba. Miał 74 lataCzytaj dalej

Niestety, wkrótce po powrocie do domu suczka umarła. Weterynarze zdiagnozowali u niej zaawansowane stadium białaczki. Marzena Rogalska dowiedziała się o tym z otrzymanej wiadomości SMS. Wiadomość wprawiła ją w rozpacz.

- Dzisiaj o 11:39 dostałam SMS: Marzenka, Julcia została przed chwilą uśpiona. Agresywna białaczka - dodała była prowadząca „Pytanie na śniadanie”.

- To niesprawiedliwe, nie minął nawet rok, odkąd Romek i Julcia mają normalny dom... Minęło zaledwie 8 miesięcy! Siostra mnie pociesza, że należy docenić i to. Doceniam - zaznaczyła.

Marzena Rogalska zdecydowała się wystosować apel do fanów, którzy w najbliższym czasie planują adopcję zwierzaka. Poprosiła ich, by nie lekceważyli psów w podeszłym wieku, które najbardziej potrzebują kochającego domu i spokoju w ostatnich chwilach życia.

- Jeśli przyjdzie Wam do głowy adopcja zwierzaka, błagam, pomyślcie najpierw o seniorach, to jest super towarzystwo, które ma dużo do zaoferowania człowiekowi. Przekochane. Mądre. I proszę, trzymajcie razem ze mną kciuki za Romka, który stracił dzisiaj miłość swojego życia - zakończyła Marzena Rogalska.

Marzena Rogalska zaapelowała do fanów

Źródło: Facebook/Marzena Rogalska

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Super Express/Facebook

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News