Marzena Rogalska nowy program
Fot. Instagram.com/marzena_rogalska
Mateusz Sidorek - 13 Marca 2021

Ruszył nowy program Marzeny Rogalskiej. Wszystko jasne, właśnie oglądaliśmy "na żywo"

Marzena Rogalska niedawno zakończyła współpracę z Telewizją Polską, która trwała przez 12 lat. Choć wydaje się, że było to bardzo niedawno, dziennikarka zdążyła już ruszyć z nowym programem „Kawka z Rogalem”, który miał premierę dzisiaj tj. 13 marca w mediach społecznościowych. Transmisja na żywo rozpoczęła się o 20:00.

Choć dla wielu dziennikarzy zakończenie pracy w stacji czy redakcji to często duże wyzwanie, Marzena Rogalska pokazała, że ma już nowy pomysł na siebie. Dziennikarka nie czekała na to, aż ktoś zwróci się do niej z ofertą i postanowiła sama ruszyć z autorskim programem, który miał premierę na jej Instagramie.

Mnóstwo widzów TVP mogło się zastanawiać, jak Marzena Rogalska poradzi sobie bez „Pytania na śniadanie”. Była prezenterka porannego programu jednak odnajduje się bardzo dobrze i korzysta ze swobody, która nie zawsze towarzyszy podczas pracy w telewizji.

„Kawka z Rogalem” – nowy program Marzeny Rogalskiej

Chociaż partner Marzeny Rogalskiej namawiał ją, by zrobiła sobie wreszcie zasłużony urlop od mediów, dziennikarka zajęła się nowymi projektami. Była prezenterka TVP niedługo ma pojawić się w spektaklu Kasi Zielińskiej. W dodatku ma zagrać jedną z głównych ról.

Niespodziewanie pojawił się też nowy program „Kawka z Rogalem”, którego premiera odbyła się w sobotę 13 marca o godzinie 20:00 na Instagramie dziennikarki. Marzena Rogalska przyznała, że jest bardzo podekscytowana tym przedsięwzięciem.

Dolny Śląsk: nie żyje trzech mężczyzn, czwarty walczy o życieDolny Śląsk: nie żyje trzech mężczyzn, czwarty walczy o życieCzytaj dalej

Jakbym szła na randkę – tak się czuję przed dzisiejszym livem. Make up, fale, no mówię wam… ledwom się powstrzymała od bluzki z falbanami! Poszwendam się po Kaziku, coś przekąszę, a potem rozkładam graty, croissanty i rozlewam płyny, żeby być gotową na pierwszą „Kawkę z Rogalem” przypominam, widzimy się o 20-stej – czytamy na Instagramie gwiazdy.

Marzena Rogalska cieszy się dużym wsparciem internautów

W nowym programie transmitowanym za pośrednictwem mediów społecznościowych Marzena Rogalska łączyła się ze swoimi fanami, o których chciała opowiedzieć szerszej publiczności.

Pierwszy gościem live’a była Anna Szczudlińska, która każdego dnia zmaga się z chorobą. Ania prowadzi fanpage na Facebooku o nazwie Ku samodzielności. Chociaż dziewczyna ma problemy z poruszaniem się, zaliczyła już kurs z Ewą Chodakowską, udowadniając, że wszystko zależy od silnej woli i pozytywnej energii.

Później była dziennikarka TVP łączyła się z innymi fanami, których pytała o sprawy codzienne oraz zainteresowania. Z niektórymi osobami kontaktowała się już wcześniej, wymieniając wiadomości.

Wszystko wskazuje na to, że Marzena Rogalska nie tęskni za byłą pracą i śmiało korzysta z możliwości, jakie dają jej media społecznościowe. Odejście z Telewizji Polskiej może się okazać w jej życiu punktem zwrotnym.

Gwiazda nie próżnuje, ponieważ prowadzi wykłady na platformie, którą stworzyła inna prezenterka, Beata Sadowska. Jednak największe emocje w ciągu ostatnich dni wywołały spekulacje dotyczące dołączenia Marzeny Rogalskiej do ekipy „Dzień Dobry TVN”. To byłby jeden z największych transferów dziennikarskich.

Marzena Rogalska ma program

Z: instagram.com/marzena_rogalska

Marzena Rogalska ma program

Z: instagram.com/ania.szczudlinska

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: instagram.com/marzena_rogalska

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News