Marcin Wrona pokazał szpitalny posiłek
Instagram @marcin_wrona
Irmina Jach - 13 Lutego 2021

Dziennikarz TVN, Marcin Wrona, trafił do szpitala. Pokazał, co mu zaserwowano

Przed kilkoma dniami media obiegła informacja, że znany dziennikarz TVN, Marcin Wrona, jest hospitalizowany. Na szczęście stan zdrowia pracownika stacji jest stabilny, a on sam kontaktuje się z fanami za pomocą mediów społecznościowych. Wczoraj na jego profilu pojawiło się zdjęcie posiłku. Reporter nie krył zachwytu z powodu pączka, którego zaserwowano mu na śniadanie.

Marcin Wrona to jeden z najpopularniejszych dziennikarzy w kraju. Od wielu lat prowadzi „Fakty” - jeden z najbardziej oglądanych programów informacyjnych w ramówce TVN. W ostatnich wydaniach programu relacjonował wydarzenia ze Stanów Zjednoczonych. Powrót do Polski zbiegł się z problemami zdrowotnymi.

Marcin Wrona pokazał szpitalny posiłek

- Przyleciałem do Polski, żeby pomoc chorym rodzicom, a właśnie sam trafiłem do szpitala. Brawo ja - pisał dziennikarz na Twitterze, dołączając do wpisu fotografię, na której można było zobaczyć podłączoną kroplówkę.

Pomimo problemów zdrowotnych, Marcin Wrona nie stracił kontakt z fanami, którzy obserwują jego profil w mediach społecznościowych. Dziennikarz uczestniczył w środowym strajku mediów, a wczoraj opublikował zdjęcie szpitalnego posiłku.

Pracownik TVN nie krył zaskoczenia faktem, że szpitalna kuchnia postanowiła uczcić tradycję i w czwartek poczęstowała pacjentów pączkami. Oprócz deseru na talerzu dziennikarza znalazło się też kilka plasterków wędliny, dwie kromki chleba i niewielka ilość masła.

Nie żyje Judyta Turan, aktorka znana m.in. z „M jak miłość”. Miała 37 latNie żyje Judyta Turan, aktorka znana m.in. z „M jak miłość”. Miała 37 latCzytaj dalej

- Jestem pod dużym wrażeniem! W naszym szpitalnym śniadanku są dziś tez pączki - napisał Marcin Wrona na Instagramie.

Wpis wywołał wśród internautów zarówno pozytywne, jak i negatywne reakcje. Fani życzyli dziennikarzowi szybkiego powrotu do zdrowia, ale także komentowali posiłek sporządzony przez szpital. Nie wszyscy podzielali zachwyt reportera.

- Pączek pewnie smakował, ale szyneczka trochę bladziutka. Szybkiego powrotu do zdrowia życzę - napisał jeden z internautów.

- Smacznego! Ten pączek to chyba zamiast warzywka lub owocu - dodał inny.

Marcin Wrona opuścił szpital w piątek około południa, czym również pochwalił się za pomocą mediów społecznościowych. Dziennikarz podziękował za ciężką pracę zarówno pielęgniarkom i salowym, jak i lekarzom, którzy sprawowali nad nim opiekę. Ze wpisu wynika, że był pacjentem oddziału urologicznego.

Marcin Wrona pokazał szpitalny posiłek

Źródło zdjęcia: Instagram @marcin_wrona

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Jastrząb Post/Instagram/Twitter

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News