Marcin Wrona Fakty TVN
Fakty TVN/ kadr z wideo/ https://fakty.tvn24.pl/
Artur Łokietek - 9 Lutego 2021

Marcin Wrona z TVN trafił do szpitala

Uwielbiany przez wielu dziennikarz TVN, Marcin Wrona, zamieścił w mediach społecznościowych niepokojący wpis. Pojechał odwiedzić chorujących rodziców, jednak... sam trafił do szpitala. Fani dziennikarza życzą mu prędkiego powrotu do zdrowia.

Marcin Wrona jest jednym z najpopularniejszych dziennikarzy w naszym kraju. Znamy go przede wszystkim z prowadzenia „Faktów”, jednego z najbardziej oglądanych programów informacyjnych w ramówce TVN-u.

Nieobecność Marcina Wrony w „Faktach” z pewnością dała się zauważyć fanom tego programu. W ostatnich wydaniach informacje wprost ze Stanów Zjednoczonych przekazywał zastępujący go Michał Sznajder.

Zaledwie w ubiegły czwartek odbyło się spotkanie dziennikarza w formie online z czytelnikami z Biblioteki Obcojęzycznej WBP w Opolu. Wrona jest bowiem od pewnego czasu dość zajęty, gdyż promuje swoją książkę „Wroną po stanach”.

W książce znajdziemy szereg informacji o życiu i pracy w Stanach Zjednoczonych. Korespondent „Faktów” przebywa w tym kraju z rodziną już od ponad 15 lat. Ostatnio jednak nieobecność Wrony w popularnym programie przykuła uwagę jego fanów.

Polsat przekazał tragiczne informacje. Nie żyje Adam KopczyńskiPolsat przekazał tragiczne informacje. Nie żyje Adam KopczyńskiCzytaj dalej

Marcin Wrona trafił do szpitala

Zgodnie z informacjami zamieszczonymi w social mediach, znany dziennikarz przebywa aktualnie w Polsce. Wrócił on do rodzinne kraju, gdzie postanowił odwiedzić swoich chorych rodziców. Krótkie wiadomości od Wrony w pewien sposób poruszyły fanów i redakcyjnych kolegów.

- Przyleciałem do Polski żeby pomoc chorym rodzicom, a właśnie sam trafiłem do szpitala. Brawo ja– napisał na Twitterze korespondent. Swoją krótką wiadomość okrasił zdjęciem z podłączoną kroplówką. Fani zaczęli się coraz bardziej martwić.

- Zdrowia Panie Marcinie! Dla Pana i Pańskich rodziców! Mam nadzieję, że to chwilowe zawirowania! – czytamy w komentarzach. Jak widać, fani życzą Wronie dużo zdrowia i szybkiego wyzdrowienia. - Przyznam się szczerze, ze bałam się o Twoje nerwy i Twoje zdrowie...Marcin, mam nadzieję, że to nic poważnego ? Daj proszę znać priv czy prócz spokoju i odpoczynku nie potrzebujesz niczego? I jak długo możesz tam być. Wracaj szybko do zdrowia – brzmi inny komentarz.

W ostatnią niedzielę dziennikarz podzielił się na Twitterze zdjęciem widoku z mieszkania jego rodziców w Krakowie. - Wizyty w Polsce zawsze były powodem do radosnych wpisów, zdjęć... Teraz głównie milczę, ale chciałem się podzielić tym zdjęciem, zimowy widok z okien mieszkania rodziców, taki jak dziesiątki lat temu gdy wszystko było inne... – czytamy w komentarzu.

Z przedstawionych informacji wygląda na to, że sytuacja zdrowotna rodziców dziennikarza może nie być najlepsza. Internauci mają jednak nadzieję na to, że wszystko się ustabilizuje, a sam Marcin Wrona prędko wróci do domu zdrowy.

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: WP, o2, Twitter

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News