Magda Narożna z nowym partnerem
madzia_pim/ Instagram
Artur Łokietek - 20 Lutego 2021

Magda Narożna zdradziła historię swojej miłości

Magdalena Narożna wkrótce ponownie wyjdzie za mąż. Wybranek jej serca okazuje się jednak osobą, z którą przyjaźniła się od wielu lat. Uczucie pojawiło się niespodziewanie. Miłość niekoniecznie musi być „od pierwszego wejrzenia”.

Magdalena Narożna, polska wokalistka, znana przede wszystkim z występów w zespole disco polo Piękni i Młodzi, niemalże dwa lata temu rozstała się ze swoim dotychczasowym partnerem, również członkiem zespołu, Dawidem Narożnym.

O parze zrobiło się głośno, gdy na jaw wyszły konflikty w ich związku. Szybko stało się jasne, że rozstanie jest definitywnym zakończeniem wspólnego życia. Na szczęście obydwoje szybko doszli do siebie.

Dawidowi niedawno urodziła się córeczka, z której jest bardzo dumny. Natomiast wokalistka w programie „Pytanie na śniadanie” opowiedziała o swoim nowym partnerze. Co ciekawe, para już się zaręczyła.

Nowy związek Magdy przeczy popularnemu twierdzeniu „miłość od pierwszego wejrzenia”, gdyż z Krzysztofem znali się już od bardzo wielu lat. Ich przyjaźń zaczęła się jeszcze w czasach szkolnych – razem chodzili bowiem do tych samych szkół. Jak potwierdziła wokalistka, nie zawsze mieli się ku sobie.

Rodzinna tragedia Szymona Hołowni. Jego brat zmarł jako kilkulatekRodzinna tragedia Szymona Hołowni. Jego brat zmarł jako kilkulatekCzytaj dalej

Magda Narożny opowiada o nowym narzeczonym

- Do niektórych rzeczy człowiek musi dojrzeć, może spotkać się w odpowiednim momencie. My uczyliśmy się w jednej klasie i w podstawówce, i w gimnazjum. Potem w średniej zresztą też w tej samej szkole przez jakiś czas– wyjaśnia wokalistka w rozmowie z serwisem Plotek.pl.

- Chyba wierzę w przeznaczenie. Jest taki moment, że spotyka się dwoje ludzi i w pewnym momencie coś zaczyna iskrzyć między nimi. My zaczynaliśmy od przyjaźni - i to chyba jest najpiękniejsze. Od przyjaźni do miłości to już jest malutki kroczek – tłumaczy Magda. Uczucie narodziło się niedawno, gdyż wcześniej nigdy nawet nie myśleli, aby ze sobą chodzić.

- Nie byliśmy parą w szkole. On raczej chodził zawsze z moimi koleżankami, ja z jego kolegami. Ale zawsze byliśmy w jednej ekipie. Zawsze wszędzie razem i tworzyliśmy świetny team – mówi gwiazda. Jest to o tyle zaskakujące, że Krzysztof przyciągał wiele innych dziewczyn. Wokalistka jednak potwierdza, że „nie lubi mieć tego, co inni”.

Wielu fanów Magdy Narożny po dziś dzień zastanawia się, czemu nie zdecydowała się na zmianę nazwiska. W końcu wciąż nosi je po swoim dawnym mężu. Zdaniem piosenkarki, przyczyniła się do tego jej popularność.

- Był moment, że bardzo chciałam zmienić nazwisko, ale z drugiej strony pracowałam na nie. To poważna decyzja. Jakby nie było, to nie jest początek mojej kariery, gdzie się rozwijam i mogę jeszcze nadrobić czas pod innym nazwiskiem. Być może kiedyś się pojawi dwuczłonowe – mówiła „Plotkowi”. Choć nie wiemy, czy Magda przejmie nazwisko swojego obecnego partnera, być może właśnie ten moment nastąpił.

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

źródło: plotek.pl, zyciorysy.info

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News