Kayah i Magda Mołek
W MOIM STYLU Magda Mołek/ kadr z wideo/ https://youtu.be/-AIiAePEmpQ
Artur Łokietek - 17 Marca 2021

Kayah zwierzyła się Magdzie Mołek z traumatycznego przeżycia. Popłynęły łzy rozpaczy

Magda Mołek w swoim autorskim programie przeprowadziła wywiad z popularną piosenkarką Kayah. Wokalista opowiedziała o przykrościach, jakie sprawił jej ojciec. Niewiarygodne, że mógł podcinać skrzydła swojemu własnemu dziecka. Dziennikarka natychmiast zalała się łzami.

Magda Mołek ma za sobą bardzo długą telewizyjną karierę. Dziennikarka prowadziła różne programy w swojej długiej karierze, ale widzom najbardziej kojarzy się z „Dzień Dobry TVN”. Dziś już tam jednak nie pracuje.

Wiadomość o jej odejściu wywołała prawdziwy szok wśród fanów. Ci bali się, że Mołek nie będzie dalej pokazywać się w publicznie i nie będzie gospodarzem kolejnego programu. Szybko okazało się, że to nieprawda – teraz prowadzi swój własny, autorski program na YouTube.

„W moim stylu”, bo tak nazywa się program dostępny online, przeprowadza rozmowy z wieloma znanymi osobistościami showbiznesu. Do tej pory gościły u niej takie sławy jak Przemek Kossakowski, Ula Hincz, Maciej Musiałowski, Małgorzata Rozenek-Majdan czy Margaret. Dzięki takim gwiazdom program cieszy się olbrzymią i wciąż rosnącą popularnością wśród internautów.

Tym razem wywiadu udzieliła jej jedna z najpopularniejszych i najbardziej znanych polskich artystek muzycznych – Kayah. Piosenkarka zdradziła, co spotkało ją za młodu i jakie relacja miała ze swoim ojcem. Jej wyznanie okazało się tak dotkliwe, że Mołek musiała wytrzeć łzy chusteczką.

Andrzej Piaseczny trafił do szpitala. Opublikował nagranieAndrzej Piaseczny trafił do szpitala. Opublikował nagranieCzytaj dalej

Kayah zdradza, co robił jej ojciec

Wątek przeszłości Kayah pojawił się w odpowiedzi na pytanie dotyczące tego, czy lubi ona krytykować inne osoby. Wokalistka uznała, że ona sama jest niezwykle wrażliwą osobą i stara się respektować innych ludzi, czym powstrzymuje się od ich nadmiernego i negatywnego oceniania.

- Ja w ogóle mam włączonego autocenzora. Staram się w ogóle nie dostarczać ludziom tego rodzaju przeżyć, ponieważ sama jestem reprezentantką nadwrażliwości, wiem, co to znaczy. Do tej pory, choć minęło wiele lat, nie pozbyłam się z pamięci i serca słów, które niegdyś mnie żywo dotknęły. Obrastały, obrastały jak ta kula śniegowa, powodując ogromne wyrwy we mnie i blokady. Nie chciałabym powodem podobnych przeżyć u kogoś – powiedziała w programie.

Tym samym Kayah sprowadziła tok rozmowy na swojego ojca. Ten, jak się okazuje, dopuszczał się niezwykle okropnych rzeczy w stosunku do niej. Piosenkarka od najmłodszych lat musiała poradzić sobie z niedowartościowaniem.

- Generalnie wszystkie słowa sprowadzały się do jednego, ich pierwotnym autorem był mój ojciec. Dlatego stało się to bardzo bolesną trampoliną. „Nie jesteś wystarczająco dobra”. To bardzo bolesne zdanie i uczucie, które się wiąże z usłyszeniem tego zdania. Potem robisz wszystko, by zasłużyć na miłość, na akceptację. Musisz cały czas udowadniać, również sobie – powiedziała. Dodała przy tym, że kompleksy zawsze z człowiekiem pozostaną, nawet gdy nie mają żadnych podstaw.

Magda Mołek nie wytrzymała i rozpłakała się w trakcie rozmowy. Musiała wyjąć chusteczki, którymi zaczęła wycierać łzy spod oczu. Nie da się ukryć, że historia Kayah faktycznie potrafi chwycić za serce. Jeszcze przed paroma laty opowiadała o podobnych przeżyciach. Wtedy wspomniała o tym, że jej ojciec nigdy nie był na żadnym jej koncercie.

- I nawet kiedy przyjechał do Polski, a ja grałam w Trójce kameralny koncert i chciałam go wyciągnąć, to wolał sobie siedzieć u mamy i pić piwo w kuchni, niż przyjść– wyznała. Cały wywiad z Kayah obejrzycie poniżej.

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: jastrzabpost.pl, YouTube

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News