Magda Gessler
eSerwis, CC BY 3.0 , via Wikimedia Commons
Artur Łokietek - 21 Lutego 2021

Przykre doniesienia o Magdzie Gessler. Rzadko widuje wnuczkę, Lara nie odbiera telefonów

Córka znanej restauratorki, Magdy Gessler, w ostatnim czasie ma coraz mniej czasu, aby spotkać się z rodziną. Teraz większość czasu poświęca na wychowanie swojej córeczki, Neny. Lara Gessler postanowiła skomentować ostatnie doniesienia o kłopotach w rodzinie.

Lara Gessler została niedawno szczęśliwą mamą. W ubiegłym roku wraz z wybrankiem serca, Piotrem Szelągiem, przywitali na świecie swoją córeczkę, Nenę. Lara wiele czasu poświęca więc teraz na wychowanie swojego dziecka.

Malutka Nena widziała już polskie góry, jak i przepiękne hiszpańskie plaże, na które rodzina wyjechała na święta Bożego Narodzenia. Małżeństwo do Polski wróciło dopiero pod koniec stycznia. Po powrocie Lara Gessler postanowiła opowiedzieć o trudach rodzicielstwa i swojej nowe stylówce.

W programie „Dzień dobry TVN” zaprezentowała się z zupełnie nową fryzurą – tym razem wyróżnia się przede wszystkim grzywka. Mimo wszystko rozmowa nie dotyczyła wyłącznie mody – poruszono wiele kwestii związanych z wychowywaniem dzieci. Córka znanej restauratorki może mówić o niebywałym szczęściu.

- Jest wspaniale, trafiło nam się przekochane dziecko. Do rodzicielstwa podchodzę bardzo intuicyjnie. Ona jest łagodna, przesypia całe noce i nie krzyczy za dużo – tłumaczy Lara Gessler.

Od 2 sierpnia zmiany w dowodach osobistych. Zostaną wprowadzone m.in. odciski palcówOd 2 sierpnia zmiany w dowodach osobistych. Zostaną wprowadzone m.in. odciski palcówCzytaj dalej

Lara Gessler o problemach z Magdą Gessler

Magda Gessler niedawno zdecydowała się skomentować to, jak czuje się w roli babci. Problemem okazuje się utrzymanie kontaktów ze swoją córką i wnuczką.

- Lara oddala mi wnuczkę coraz bardziej, żeby była bardziej bezpieczna. Bardzo dużo robi pracy w studiach, w miejscach bezpiecznych. Starają się trzymać tę rodzinę trochę dalej od cywilizacji – twierdziła restauratorka w rozmowie z serwisem „Jastrząb Post”.

Wiele osób zaczęło uważać, że rodzina Magdy Gessler może przeżywać pewnego rodzaju problemy. Córka gwiazdy TVN zdecydowała się jednak skomentować te doniesienia i wyjaśnić powody, przez które restauratorka spędza tak mało czasu z wnuczką.

Okazuje się, że główną niedogodnością jest po prostu brak czasu. Zarówno Lara, jak i Magda są niezwykle zajęte swoimi obowiązkami, przez co ustalenie dogodnego terminu na spotkanie może być bardzo problematyczne. - To jest kwestia dwóch kobiet dość zapracowanych, którym jest się ciężko spotkać, ale mama dzisiaj do nas przychodzi na obiad. Nie jestem mistrzynią w odbieraniu telefonów, więc jak już któryś raz nie odbieram od niej telefonu, to ona jak mała dziewczynka tupie nogą – wyjaśnia Lara.

Co ciekawe, malutka Nena okazuje się coraz bardziej przypominać swoją babcię. - Zaczyna piszczeć. Wydaje z siebie takie dźwięki, których nie słyszałam ostatnio, więc mówię ok. Coraz bardziej podobne do tego, które wydaje babcia. Naprawdę tony są bardzo wysokie – mówiła mama dziewczynki.

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

źródło: Jastrząb Post

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News