Maciej Kot luksusowa rezydencja
Fot. East News ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER
Mateusz Sidorek - 6 Marca 2021

Maciej Kot mieszka w niebywałej rezydencji. Polski skoczek pławi się w luksusach

Chociaż występy Macieja Kota nadal pozostawiają wiele do życzenia, sportowiec nie może narzekać na warunki, w jakich mieszka. Skoczek narciarski posiada luksusową rezydencję, w której mieszka wraz z żoną Agnieszką. Para przygotowuje się na narodziny ich syna. Dziecko sportowca ma przyjść na świat już wiosną.

Maciej Kot nadal czeka na swoje spektakularne występy. Obecnie jednak większe zainteresowanie wzbudza w mediach społecznościowych, niż na skoczni. Żona sportowca regularnie publikuje zdjęcia na Instagramie, które odsłaniają coraz więcej z ich życia osobistego.

Nie jest żadną tajemnicą, że Maciej Kot czeka na przyjście na świat swojego pierwszego dziecka. Wraz z żona Agnieszką sportowiec przygotowuje swój dom, by spełniał wszelki potrzeby synka. Chłopiec ma przyjść na świat już wiosną tego roku.

Maciej Kot żyje w bardzo dobrych warunkach

Na Instagramie Macieja Kota i jego żony pojawia się coraz więcej zdjęć z ich wspólnego domu. Na fotografiach widać, że małżeństwo żyje w bardzo dobrych warunkach. Choć skoczek nie osiąga sukcesów podczas zawodów, na zarobki prawdopodobnie nie musi narzekać.

Gdy sportowiec wyjeżdża na zawody, jego żona Agnieszka zajmuje się przygotowywaniem ich domu dla synka. Kobieta regularnie informuje za pośrednictwem mediów społecznościowych o postępach.

Kobieta trafiła do szpitala z bólem brzucha. Podczas badania wykryto osobliwe nieprawidłowościKobieta trafiła do szpitala z bólem brzucha. Podczas badania wykryto osobliwe nieprawidłowościCzytaj dalej

Niedawno Agnieszka potwierdziła, że pokój dziecięcy jest już gotowy. Internauci padli z zachwytu po tym, jak zobaczyli ściany z gwiazdami oraz księżycem. Syn Macieja Kota będzie spał w kosmicznych warunkach.

Syn Macieja Kota będzie wychowywał się w pięknym domu

Fani Macieja Kota i Agnieszki uważnie śledzą media społecznościowe gwiazdy, by dowiedzieć się, co jeszcze zmieni się w ich domu przed przyjściem na świat dziecka. Kobieta ujawniła, że gdy skoczek ma wolne, stara się jej pomagać.

Dziś dzień wolny od skoków... Więc szykujemy pokój dla kocura juniora – napisała na swoim Instagramie Agnieszka.

Para pochwaliła się swoim domem już podczas świat, publikując piękne zdjęcie przy choince. Wiele wskazuje na to, że małżeństwo świetnie się dogaduje.

Kochani życzymy Wam pięknych, spokojnych, radosnych oraz magicznych Świąt Bożego Narodzenia – napisali wówczas.

Chociaż Maciej Kot nie zawsze zalicza udane skoki, z pewnością może liczyć na wsparcie ze strony Agnieszki. Możemy się domyślać, że para czuje rosnące emocje przed porodem.

Gdy Maciej i Agnieszka zostaną już rodzicami, prawdopodobnie będą jeszcze częściej dzielili się zdjęciami ze swojego domu, na których będzie znajdował się także ich mały synek.

W innym z naszych artykułów pisaliśmy również o dziewczynie, która znalazła w lumpeksie niesamowitą rzecz. Okazało się, że jest warta mnóstwo pieniędzy. O szczegółach dowiecie się z tego tekstu.

Maciej Kot i Agnieszka

Z: www.instagram.com/bodybyaga

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Super Express

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News