YouTube.com Victor C.M.V
Bartłomiej Cieślak - 21 Marca 2021

Dramatyczne sceny w programie na żywo. Nagle prezenterkę zaatakowała kobieta bez żadnych ubrań

Podczas programu na żywo w rumuńskiej telewizji do studia nagle wpadła naga kobieta. Z krzykiem zaatakowała prowadzącą program. Nagranie szybko obiegło cały świat i stało się hitem. Co tam się wydarzyło?

To miał być kolejny zwykły program. Wystarczyły jednak sekundy, by rozpętał się dramat. Osoby pracujące przy realizacji programu były równie zdziwione, co widzowie siedzący w tej chwili przed telewizorami. Nikt nie jest w stanie pojąc co się stało i dlaczego doszło do tak skandalicznej sytuacji.

Naga kobieta zaatakowała dziennikarkę w programie na żywo

Do nieprzyjemnego zdarzenia doszło w piątek 19 marca. Na rumuńskim kanale Antena 1 popularna w kraju prezenterka Mirela Vaida prowadziła swój program na żywo. Wszystko wydawało się przebiegać bez żadnych problemów, gdy nagle popatrzyła w bok i z krzykiem zaczęła uciekać.

Sekundy później widzowie mogli zobaczyć, co sprawiło, że prezenterka zaczęła się tak dziwnie zachowywać. Okazało się, że niespodziewanie do studia wbiegła naga kobieta, która rzuciła kamieniem w prowadzącą. Krzyczała coś do niej, co internauci przetłumaczyli na „Oddaj mi moje pieniądze”.

Na nagraniu widać, że szybko zainterweniowali mężczyźni pracujący przy programie, którzy zagrodzili drogę roznegliżowanej kobiecie do prezenterki. Chwilę później przerwano transmisję, a na miejsce wezwano policję i pogotowie.

Mateusz Morawiecki przekazał tragiczne informacje. Nie żyje Teresa MajchrzakMateusz Morawiecki przekazał tragiczne informacje. Nie żyje Teresa MajchrzakCzytaj dalej

Prezenterce nic się nie stało, kamień bowiem chybił celu, a wściekła kobieta nie była w stanie dobiec do niej, ponieważ została odpowiednio szybko zatrzymana. Przewieziono ją do kliniki dla osób z problemami psychicznymi. Nie wiadomo wciąż co dokładnie miała na celu, zachowując się w ten skandaliczny sposób.

Policja rozpoczęła dochodzenie. Póki co do wiadomości publicznej podano tylko tyle, że kobieta wtargnęła do studia przez niezabezpieczone boczne drzwi. Nie znamy jednak jej tożsamości ani powodów jej szalonego zachowania.

Mirela Vaida ma ponad pół miliona obserwujących na Instagramie. Przyznała, że ostatnio otrzymywała wiele pogróżek za pośrednictwem mediów społecznościowych, a to wydarzenie sprawiło, że boi się teraz o własne życie.

Nagranie z telewizji opublikował w serwisie YouTube użytkownik o nazwie Victor C.M.V. Obejrzane zostało już prawie 90 tysięcy razy.

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: o2

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News