Kobieta przeszła spektakularną metamorfozę
Media Drum/East News
Irmina Jach - 14 Lutego 2021

31-latka schudła 80 kg. Metamorfozę pokazała w sieci

Ceara Dowell z Minnesoty w Stanach Zjednoczonych przez wiele lat zmagała się z otyłością. Ogromne kompleksy determinowały całe jej życie. Pewnego dnia postanowiła zadbać o swoją wagę. Efekty przeszły najśmielsze oczekiwania.

31-latka od najmłodszych lat przeżywała piekło. Jako nastolatka była wielokrotnie wykorzystywana seksualnie. Pocieszenia szukała w jedzeniu. Dieta bogata w fast foody i słodycze przyniosła odwrotny efekt - zamiast poprawy nastroju, Ceara popadła w głęboką depresję.

Kobieta przeszła spektakularną metamorfozę

Największym upokorzeniem dla dziewczyny było odrzucenie przez chłopaka, w którym się durzyła. Gdy zaproponowała mu randkę, zaśmiał jej się w twarz i powiedział, że jest „gruba i brzydka”. Zanim kobieta ukończyła szkołę średnią, waga wskazywała już 100 kg.

Szczytową wagę - 150 kg - osiągnęła w wieku 25 lat. Dziewczyna czuła się fatalnie, a kupowanie ubrań stało się prawdziwym koszmarem. Kolekcje oferowane przez sieciowe sklepy nie pasowały na jej mocno zaokrągloną sylwetkę.

Gdy zmarła babcia Ceary, jej życie na dobre wymknęło się spod kontroli. Do problemów z odżywianiem doszło nadużywanie alkoholu. Kobieta upijała się jeszcze przed śniadaniem, a po kolejny kieliszek sięgała w czasie przerwy obiadowej.

Szczena z „Chłopaków do wzięcia” został ojcem. Pokazał zdjęcie dzieckaSzczena z „Chłopaków do wzięcia” został ojcem. Pokazał zdjęcie dzieckaCzytaj dalej

Pewnego dnia Ceara obudziła się i stwierdziła, że to ostatnia szansa, by zmienić swoje życie. Kobieta podjęła decyzję o rozstaniu z mężem, który był bardzo toksyczną osobą i sprawiał, że jej stany depresyjne ulegały poważnemu pogłębieniu.

Amerykanka ograniczyła do minimum spożywanie alkoholu i zapisała się na basen. W ciągu kilku pierwszych miesięcy schudła kilkanaście kilogramów. Choć waga szybko uległa stabilizacji, nie poddawała się i dalej walczyła o wymarzoną sylwetkę.

W 2018 roku przeszła na dietę ketogeniczną, której głównym założeniem jest spożywanie posiłków bogatych w tłuszcze i białko. Wykluczyła z diety produkty zawierające węglowodany. Zaczęła także regularnie uprawiać sport. Cztery razy w tygodniu chodziła na siłownię i codziennie praktykowała jogę.

Dziewczynie udało się schudnąć łącznie 80 kg. Dziś waży zaledwie 60 kg i może nosić ubrania, które jej się podobają. Dalsi znajomi, którzy nie śledzili przebiegu jej metamorfozy, nie rozpoznają dziewczyny na ulicy.

Podczas długiej drogi do perfekcyjnego wyglądu 31-latka poznała miłość swojego życia. W grudniu 2020 roku wyszła za mężczyznę, który kocha ją za to, jaka jest. Trzeba przyznać, że zmiana wyglądu Ceary robi naprawdę oszałamiające wrażenie!

Kobieta przeszła metamorfozę

Źródło zdjęcia: Media Drum/East News

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Fakt

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News