Kobieta zakochała się w wieźniu
Pixabay.com 4711018
Monika Majko - 11 Lutego 2021

Funkcjonariuszka więzienna zakochała się w zabójcy. Zabił także jej 13-letnią córkę

Kobieta poznała skazańca podczas pracy w rosyjskiej kolonii karnej. Doskonale wiedziała, że 33-latek odsiaduje wyrok za zabójstwo swojej żony i próbę zamordowania jej dziecka. Zdecydowała się jednak zostawić swoją 13-letnią córkę pod jego opieką.

Kiedy Jekaterina Szołochowa nie była w stanie dostać się do własnego mieszkania, wezwała na pomoc służby. Funkcjonariusze przybyli na miejsce i po wejściu do lokalu dokonali makabrycznego odkrycia. W jednym z pomieszczeń znaleźli martwą 13-latkę.

Kobieta zostawiła córkę pod opieką zabójcy

Jekaterina Szołochowa poznała Nikitę Silnowa podczas swojej pracy w kolonii karnej w Nielidowie w obwodzie twerskim. Kobieta była szefową więziennego sekretariatu i doskonale zdawała sobie sprawę, dlaczego 33-latek trafił za kratki.

Nikita Salinow został skazany na 15 lat odsiadki za zabicie żony oraz usiłowanie zamordowania jej córki. W 2007 roku mężczyzna zaatakował partnerkę na oczach dziecka, a następnie postanowił również pozbyć się świadka zbrodni. Napadł na dziewczynkę na klatce schodowej, bił ją i uderzał jej głową o schody. Przeżyła, ponieważ napastnik został spłoszony przez nadchodzących ludzi.

Pomimo wyroku, mężczyzna nie okazał skruchy i nie przyznawał się do winy. Utrzymywał, że to córka zamordowała jego żonę i wielokrotnie ubiegał się o wcześniejsze zwolnienie z więzienia. Jako powody podawał m.in. chorobę mamy oraz rozpoczęcie nowego związku. Wtedy jeszcze nikt nie wiedział, że wdał się w romans z więzienną funkcjonariuszką.

Jest afera, widzowie TVP widzieli na własne oczy. Tomasz Kammel w pośpiechu usuwał komentarzeJest afera, widzowie TVP widzieli na własne oczy. Tomasz Kammel w pośpiechu usuwał komentarzeCzytaj dalej

Związek kobiety ze skazańcem wyszedł na jaw, gdy ten w końcu otrzymał pozwolenie na wcześniejsze zwolnienie z więzienia. Ich romans wywołał ogromny niepokój bliskich Szołochowej. Jak wspominali w rozmowie z serwisem z serwisem 360tv, 33-latek bywał agresywny i gwałtowny, jednak potrafił również oczarować swoją partnerkę, by zdobyć jej przychylność w sprawach, na których mu zależało.

Kiedy przełożeni funkcjonariuszki więziennej dowiedzieli się o jej w związku z byłym skazańcem, natychmiast wyrzucili ją z pracy. Para planowała jednak utrzymywać się z zasiłków i renty nastoletniej córki kobiety, Wiktorii, która miała wadę słuchu.

Do tragedii doszło 6 lutego. Jekaterina Szołochowa wróciła do domu ze szpitala, jednak nie mogła dostać się do mieszkania. Zaniepokojona Rosjanka wezwała na pomoc służby, a kiedy funkcjonariusze weszli do lokalu, dokonali wstrząsającego odkrycia.

W jednym z pomieszczeń policjanci natrafili na martwą 13-latkę, która została w domu pod opieką Salinowa. Dziewczynka została uduszona szalikiem, a mieszkanie Szołochowej splądrowane. 33-latek zabrał wszystkie pieniądze oraz telefony, laptopy i inne kosztowności i uciekł z miejsca zdarzenia.

Morderca został zatrzymany w Twerze po trzech dniach poszukiwań i natychmiast trafił do aresztu. Za zabójstwo 13-latki grozi mu teraz dożywocie, a wstrząsająca historia tragicznego romansu obiegła światowe media.

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Fakt

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News