Kobieta na parkingu
TikTok.com haleywestco
Monika Majko - 7 Lutego 2021

Na parkingu zaczepił ją nieznajomy mężczyzna. Zostawił na jej masce butelkę, każda kobieta musi uważać

Młoda kobieta udostępniła w sieci film, który nagrała tuż po niepokojącym wydarzeniu. Na parkingu zaczepił ją nachalny mężczyzna. Po chwili zrobił coś zupełnie zaskakującego. Jedna z internautek wytłumaczyła, dlaczego kobieta znajdowała się w ogromnym niebezpieczeństwie.

Nagranie szybko obiegło sieć. Kobieta schowała się w sklepie, by uniknąć kontaktu z niepokojącym ją mężczyzną. Kiedy wróciła na parking, zauważyła na swoim samochodzie butelkę z wodą. Zaskoczona użytkowniczka Tik Tok'a zrelacjonowała wszystko w internecie.

Kobieta zauważyła butelkę na masce swojego samochodu

Haley West z Cincinnati w USA to jedna z użytkowniczek Tik Tok'a, której nagrania cieszą się ostatnio ogromną popularnością. Młoda kobieta zrelacjonowała przedziwne wydarzenie, które spotkało ją na parkingu przy sklepie. Kiedy wracała z zakupów do swojego auta, zaczepił ją nachalny mężczyzna.

- Ten facet szedł trochę blisko mnie, trochę nie, ale można było powiedzieć, że patrzył na mnie, kiedy szedł. Krzyczał do mnie w stylu: „Hej, jak masz na imię?” - relacjonowała młoda kobieta.

Kobieta ignorowała zaczepki nieznanego mężczyzny, ten jednak podszedł do jej samochodu i zaczął udawać, że należy on do niego. Przestraszona Haley postanowiła nie pokazywać mu, ze auto jest jej i udała się do pobliskiego sklepu. Tam poczekała, aż mężczyzna zniknie z parkingu i wróciła do auta dopiero wtedy, gdy upewniła się, że nie ma go w okolicy.

Zwyciężczyni „The Voice Senior 2” straciła męża. O śmierci dowiedziała się po przesłuchaniachZwyciężczyni „The Voice Senior 2” straciła męża. O śmierci dowiedziała się po przesłuchaniachCzytaj dalej

Kiedy wróciła na parking, zauważyła, że ktoś zostawił na masce jej samochodu butelkę z wodą. Kobieta wsiadła do auta i nagrała film, w którym opowiedziała o tym, co ją spotkało, a następnie odjechała z parkingu bez zdejmowania butelki z auta. Okazało się, że dzięki temu uniknęła ogromnego niebezpieczeństwa.

Jedna z internautek wyjaśniła, że takie podstępy często stosują porywacze i handlarze ludźmi. Butelka lub inny przedmiot pozostawiony na dachu albo masce samochodu ma wywabić kierowcę z auta i zająć jego uwagę. Jeśli spotka nas coś podobnego, pod żadnym pozorem nie należy wysiadać z auta. Przedmiot sam spadnie z samochodu, kiedy ruszymy w drogę.

Kobieta podkreśliła również, że jeśli czujemy się obserwowani, warto podjechać na posterunek policji lub do stacji kontroli pojazdów i sprawdzić, czy do naszego samochodu nie przyczepiono nadajnika śledzącego.

- Lokalizatory GPS można umieścić na spodzie samochodu. Przez pewien czas będą podawać Twoją lokalizację. Nigdy nie jedź prosto do domu - radzi internautka o imieniu Elle.

- Handlarzy nie obchodzi, ile masz lat, w co się ubierasz, nie obchodzi ich rozmiar, a jeśli cię chcą, będą próbowali cię dopaść. Zawsze bądź świadomy swojego otoczenia, staraj się robić zakupy z przyjacielem. Wiem, że podczas COVID jest ciężko. Miej przy sobie gaz pieprzowy lub urządzenie ochronne. Proszę, bądźcie bezpieczni - dodała.

Kobieta zauważyła butelkę na masce swojego samochodu

TikTok.com haleywestco

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Bored Panda

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News