sznuk
Fot. YouTube/ TVP VOD
Mikołaj Pilecki - 11 Grudnia 2018

Kim jest żona Tadeusza Sznuka? Dziennikarz trzyma ją z dala od mediów

Kim jest żona Tadeusza Sznuka, znanego prezentera i prowadzącego powszechnie szanowanego teleturnieju "Jeden z dziesięciu"? Z wykształcenia inżynier w mediach pojawił się już w 1959 roku, lecz ani jego żona, ani dzieci nigdy nich nie zaistniały. Jak wygląda więc życie rodzinne najelegantszej postaci w polskiej telewizji?

Kim jest żona Tadeusza Sznuka, uwielbianego prowadzącego Telewizji Polskiej i konferansjera z bogatą historią zawodową? Jak w przypadku każdej osobistości medialnej, życie Sznuka bardzo interesuje jego fanów i osoby żyjące mediami "tradycyjnymi" - radiem i telewizją? W sieci nie zawarto niemal żadnej informacji o żonie bądź żonach Tadeusza Sznuka. Także jego dzieci nie są prawie w ogóle wspominane w żadnej publikacji, a informacja o tym, że dziennikarz ma potomstwo, pojawiła się w tylko jednym z nim wywiadzie.

Kim jest żona Tadeusza Sznuka

Tadeusz Sznuk najprawdopodobniej żyje lub żył w związku małżeńskim. Jego telewizyjna osobowość, tak wielce szanowna przez współpracowników i telewidzów nigdy nie opierała się o ujawnianie rodzinnych smaczków i tajemnic, które mogłyby pomóc w rozkręceniu jego kariery. Powodem jest m.in. okres, w którym zaczynał pracę w mediach, czyli na przełomie lat 50. i 60., a wówczas informacje rodzinne nie były tak pożądane. Oprócz tego po dekadach w branży Sznuk potrafił wejść w nową, inspirowaną popkulturą erę, bez potrzeby wykorzystywania rodziny do osiągania większej sławy.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Martyna WojciechowskaMartyna Wojciechowska przeżyła próbę gwałtu! Chwile zagrożenia jej życiaCzytaj dalej
Do dziś nie wiadomo, kim jest żona Tadeusza Sznuka, ani czym się zajmuje. Prowadzący Telewizji Polskiej zawsze trzymał ją z dala od mediów.

Czy Tadeusz Sznuk jest żonaty

Najprawdopodobniej Tadeusz Sznuk jest żonaty. Jak już jednak wyżej wspomnieliśmy, nie wiadomo niczego na temat jej zawodu, wieku czy pochodzenia. Dziennikarz bardzo ceni sobie swoją prywatność.

Tadeusz Sznuk rodzina

Internet nie jest również zbyt pomocny w sprawie rodziny i dzieciństwa Tadeusza Sznuka. Wiadomo, że pochodzi z Kielc, gdzie urodził się w 1943 roku, a jego ojciec nosił imię Stanisław.

Tadeusz Sznuk dzieci

W jednym z wywiadów, który przeprowadziła ze Sznukiem w 2006 roku w siedzibie TVP Lublin Barbara Trusińska, wyjawił, że ma dzieci, które jednak nie myślą nawet o pracy w mediach i były od tego skutecznie odwodzone. Na pytanie: "Czy ktoś z Pana rodziny, któreś z Pana dzieci poszło w Pana ślady i pracuje w mediach?", prowadzący odpowiedział: - Dzieci przyjrzały mi się dobrze i trzymają się od mediów z daleka - czytamy.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Nie mają wstydu! TVN doprowadził widzów do furii, szturm na stację
  2. Prezes TVP dostanie szału! Polsat przejął ich mega gwiazdę na Sylwestra
  3. To koniec! Najbardziej wpływowa postać show-biznesu postanowiła zniszczyć Rozenek
  4. Znaki zodiaku zdradzają, jak dobry jesteś w łóżku! Będziecie w szoku
  5. Modne paznokcie: Co będzie HITEM w 2019 roku?
ZAMIANA
Meghan MarkleMeghan Markle w ogóle się tym nie chwaliła! Jej ukryte talenty imponująCzytaj dalej
źródło: portalmedialny.pl

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News