rozenek
Fot. YouTube/TVN Style
Mikołaj Pilecki - 16 Listopada 2018

To koniec! Najbardziej wpływowa postać show-biznesu postanowiła zniszczyć Rozenek

"M jak miłość", "Klan", "Na dobre i na złe" czy "Korona królów" - we wszystkich tych produkcjach decydujące słowo miała lub nadal ma Ilona Łepkowska. Pisarka i ogromnej sławy scenarzystka postanowiła niedawno dołączyć się do krytycznej narracji pod adresem Małgorzaty Rozenek. Nie szczędziła pod jej adresem słów krytyki.

M jak miłość powstawało pod dyktando Łepkowskiej w pierwszych siedmiu latach produkcji i nadawania. Scenarzystka pracowała jednak przy wielu innych telewizyjnych hitach. Pracowała m.in. przy "Barwach szczęścia", filmach z serii "Och Karol", "Nie kłam kochanie", "Nigdy w życiu" czy wszystkich częściach "Kogla-mogla" (premiera najnowszej części zapowiadana jest na styczeń 2019).

Ilona Łepkowska jest bez wątpienia jedną z najbardziej wpływowych osób w polskim show-biznesie, jej opiniotwórczość jest niepodważalna. Niedawno artystka mocna podpadła Małgorzacie Rozenek, jednej z najlepiej opłacanych celebrytek w kraju.

Dołączyła tym samym do krytycznej narracji pod jej adresem, która jest udziałem m.in. Kingi Rusin. Wytoczyła przy tym naprawdę ciężkie działa.

Wyniosła "M jak miłość" na wyżyny, teraz atakuje Rozenek

Bodźcem do otwartej krytyki Małgorzaty Rozenek był prowadzony przez nią program na antenie TVN Style. Od 15 września widzowie mogą śledzić losy uczestniczek programu "Poczuj się jak Małgosia Rozenek".

Celem show, jak twierdzi jego twarz, nie jest upodabnianie kobiet do niej samej, ale zmienianie ich życia na lepsze. Uczestniczki mają otrzymać porady w zakresie mody, zachowania i podejścia do życia, a przede wszystkim "siłę", której jak mówi Rozenek, jest w stanie przekazać naprawdę wiele.

Pomysł i wykonanie bardzo nie spodobał się najbardziej znanej polskiej scenarzystce telewizyjnej i filmowej, która napisała o nim niezwykle krytyczny felieton. W najbardziej znaczących dla swojego podglądu słowach nazwała program i jego prowadzącą "sztucznym tworem".

Ilona Łepkowska w rozmowie z "Faktem" stwierdziła, że prezentowane i przekazywane przez Rozenek wzorce nie są poprawne. Co więcej, zdaniem Łepkowskiej mogą być niebezpieczne, dla uczestniczek ich programu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Aleksander Kwaśniewski MEMYAleksander Kwaśniewski kończy 64 lata. Najlepsze MEMY z byłym prezydentemCzytaj dalej

Nie tak dawno ucichł konflikt z Kingą Rusin

Kilka miesięcy temu show-biznesem zatrząsł internetowy konflikt między Kingą Rusin a Małgorzatą Rozenek. Prowadząca DDTVN została oskarżona przez "Perfekcyjną" o lansowanie się na ochronie zwierząt i ostro skrytykowana.

W swojej obronie Rusin oznajmiła, że nie robi niczego na pokaz, a sprawa praw zwierząt i likwidacji ich cierpienia leży jej na sercu. Dodatkowo oznajmiła, że Rozenek, która również próbowała promować pomaganie cierpiącym czworonogom, stosuje i promuje kosmetyki testowane na zwierzętach.

Sprawa zakończyła się polubownym usunięciem krytycznych wpisów i zamieceniem pod dywan. Wszyscy jednak wiedzą już doskonale, że celebrytki szczerze się nie lubią.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Michał Szpak przewieziony do szpitala! Jest źle
  2. Największa gwiazda TVN pogrążona! To stało się na oczach wielu
  3. Meghan Markle jest zrozpaczona. Właśnie pożegnała kolejną bliską osobę
  4. Znaki zodiaku i ich ukryte supermoce. Będziesz w SZOKU!
  5. Znaki zodiaku, które są najsilniejsze. Jesteś wśród nich?

ZAMIANA

ZamaraTVN zalicza wpadkę za wpadką! Tego widzowie nie mogli przebaczyćCzytaj dalej

źródło: fakjt.pl

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News