Meghan Markle w ogóle się tym nie chwaliła! Jej ukryte talenty imponują

Autor Patryk Stachera - 11 Grudnia 2018

Meghan Markle jest bardzo zdolną osobą, która bynajmniej nie próżnowała w życiu. Największy sukces odniosła z pewnością w aktorstwie. Grając przed kamerami, udało jej się zdobyć rozgłos. Poza tym, księżna Sussexu potrafi między innymi mówić w wielu językach. To jednak nie wszystko. Oto liczne nadzwyczajne zdolności, jakimi może pochwalić się żona księcia Harry'ego.

Księżna Meghan Markle ma wiele ukrytych talentów, o których większość zapewne nie wiedziała. Członkini rodziny królewskiej należy do tych osób, które zapewne zawsze poradziłyby sobie w życiu. Aktorstwo było tylko jedną z kilku profesji, w których potrafiła się odnaleźć.

Odkąd książę Harry poślubił swoją wybrankę, stała się ona jedną najpopularniejszych kobiet na świecie. Potwierdzają to chociażby wyniki wyszukiwań Google z 2017 r., w których Markle zajęła drugą pozycję wśród najczęściej wyszukiwanych osób. Ostatnio w Internecie znowu powstał szum wokół jej osoby. Wszystko przez stare CV Meghan, które wyciekło do sieci.

Z dokumentu możemy się dowiedzieć, że żona księcia Harry'ego przed swoją aktorską karierą próbowała również przeróżnych aktywności fizycznych, m. in. trenowała sporty walki. Księżna Sussexu zapewne chciała czuć się bezpieczniej, a nauka samoobrony wydawała jej się najlepszym rozwiązaniem. Ćwiczyła też kilka rodzajów tańca, w tym stepowanie.

Poza tym dowiedzieliśmy się również, że księżna nie należy do niskich kobiet, gdyż mierzy 170 cm wzrostu. Życiorys zawodowy zdradził też, że Meghan ważyła zaledwie 51 kilogramów w tamtym czasie. Taki stan wskazywał na niedowagę Markle. W tym momencie z pewnością nie boryka się z niedoborem masy, gdyż od kilku miesięcy jest w ciąży z księciem Harry'm.

Zanim 37-letnia Meghan zamieszkała w Pałacu Kensington, dała się poznać światu jako aktorka grająca jedną z głównych ról w popularnym amerykańskim serialu "W garniturach". Okazuje się jednak, że Markle ma jeszcze wiele innych ukrytych talentów, o których wcześniej nie mówiła.

Zobaczcie, w czym Meghan odnajdowała się najlepiej oraz jakie talenty do tej pory ukrywała.

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News