Ile dzieci ma Michał Wiśniewski? Nie uwierzycie, jak się nazywają
Marcin Owczarek - 10 Grudnia 2018

Ile dzieci ma Michał Wiśniewski? Nie uwierzycie, jak się nazywają

Ile dzieci ma Michał Wiśniewski? Nie uwierzycie w liczbę oraz w to, jak się one nazywają. Jego związki z kobietami były tak burzliwe, jak jego kariera. Zobaczcie, ile potomstwa ma słynny czerwonowłosy wokalista.

Ile dzieci ma Michał Wiśniewski? Liczba zachwyca, wiele matek i ojców chciałoby mieć taką gromadkę pociech. Gwiazdora stać na to, by utrzymać swoją rodzinę. Niektóre z dzieci zasłynęły tym, że mają niecodzienne, jak na polskie warunku, imiona.

Ile dzieci ma Michał Wiśniewski?

Michał Wiśniewski słynął z tego, że w jego życiu i związkach działo się bardzo wiele. Również jego dzieci to świetny temat dla kolorowych mediów w Polsce. Z prawie każdego małżeństwa ma jakichś potomków. Łącznie wychowuje 5 pociech, w tym jedno, które nie jest jego biologicznym dzieckiem. Wszystkiego go kochają i uwielbiają spędzać z nim czas.

Jak nazywają się dzieci Michała Wiśniewskiego?

Wiśniewski postanowił nadać imiona dzieciom, które są bardzo niecodzienne. Prędzej takie możemy spotkać za naszą zachodnią granicą np. gdzieś we Francji lub Belgii. U nas uchodzą za nietypowe. Jego pierwszy syn nazywa się Xavier Michał, a córka ma na imię Fabienne Marta. Z kolejnego związku ma kolejne dwie córki i jedna to Etiennette Anna a druga Vivienne Vienna. Z obecną partnerkę nie ma swojego dziecka, ale wychowuję jej z poprzedniego małżeństwa Maksymiliana.

Ile lat mają dzieci Michała Wiśniewskiego?

Między dziećmi Wiśniewskiego nie ma ogromnej różnicy wieku. Są prawie rówieśnikami i jest to o tyle plus, że na pewno będą się w przyszłości dobrze dogadywać. Najstarszy jest jego syn Xavier i ma on już 16 lat. Młodsza od niego Fabienne jest tylko o rok młodsza i ma 15 lat. Dzieci z kolejnego związku mają o kilka lat mniej. Etiennette ma 12 a Vivienne 10 lat. Nie wiadomo, ile ma wychowywany przez niego Maksymilian, ale na pewno jest w podobnym wieku, co inne jego dzieci.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Czterej pancerni i pies. kadr FilmPolski"Czterej pancerni i pies": Fani w szoku! Ujawniono zaskakujące kulisy serialuCzytaj dalej

Dzieci Michała Wiśniewskiego - kto jest matką?

Jak dobrze wiemy Wiśniewski ma za sobą wiele związków, nie wszystkie z nich są udane. Pierwszą dwójkę dzieci, czyli Xaviera i Fabienne ma z inną gwiazdą muzyki popularnej - Martą Mandrykiewicz - szerzej znaną jako Mandaryna. Żonaci byli od 2002 do 2006 roku. Kolejną dwójkę pociech Etiennette i Vivienne ma z Anną Świątczak, która była członkinią Ich Troje. Związani ze sobą byli od 2006 do 2011 roku. Od 2012 roku jest z córką Apoloniusza Tajnera, czyli Dominiką. Nie mają razem dziecka, ale wychowują syna kobiety z poprzedniego małżeństwa, czyli Maksymiliana.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Gdzie mieszka Kuba Wojewódzki? Nigdy byście o tym nie pomyśleli
  2. Gdzie mieszka Beata Tyszkiewicz? Będziecie w szoku
  3. Ilu mężów miała Rozenek? Duże zaskoczenie
  4. Na co zmarła Anna Przybylska? Przerażająca choroba, z którą trudno wygrać
  5. Ile emerytury ma ksiądz? Polacy nie mają co na to liczyć
SławomirSławomir pokazał prawdziwe oblicze. Takiego go nie znaliśmy!Czytaj dalej

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News