Martyna Wojciechowska przeżyła próbę gwałtu! Chwile zagrożenia jej życia

Autor Patryk Stachera - 11 Grudnia 2018

Martyna Wojciechowska przeżyła bardzo wiele niebezpiecznych sytuacji, podróżując po świecie. Życie podróżniczki było niejednokrotnie zagrożone, jeszcze zanim zaczęła swoją telewizyjną karierę w stacji TVN. Pierwsze przygody dziennikarki rozpoczęły się w dzieciństwie. Dowiedzcie się, co dokładnie przydarzyło się prowadzącej programu "Kobieta na krańcu świata".

Po raz pierwszy groźny wypadek przydarzył się Martynie już w wieku siedmiu lat. Poprzez swoją nieostrożność doznała poważnego urazu głowy. Jej mama myślała, że już nigdy nie będzie mogła porozmawiać ze swoją córką. To było z pewnością traumatyczne wydarzenie dla rodziców.

Niedługo później Wojciechowska przeżyła kolejną wyjątkowo niebezpieczną sytuację. W wieku jedenastu lat jej niecierpliwość spowodowała, że ledwo uszła z życiem. Postanowiła wziąć kąpiel, korzystając jednocześnie z urządzenia podłączonego do prądu. Nie skończyło się to dobrze.

Pierwsze długotrwałe problemy zdrowotne pojawiły się u niej tuż po zakończeniu szkoły średniej. Martyna miała raka piersi, w którego lekarze na początku nie chcieli wierzyć. Uważali oni, że nowotwór w tak młodym wieku nie jest możliwy. Jednak po jakimś czasie najgorsze przewidywania potwierdziły się. Dziennikarka musiała przejść chemioterapię, radioterapię oraz mastektomię. Na szczęście udało jej się wygrać walkę z chorobą.

Podróżniczka w jednym z wypadków samochodowych, w których uczestniczyła, straciła też dobrego przyjaciela. Wojciechowska doznała bardzo ciężkich obrażeń, ale udało jej się przeżyć. To jednak nie była jedyna osoba, którą Martyna straciła w swoim życiu. Kolejnym bardzo trudnym czasem dla dziennikarki była śmierć jej partnera w 2016 roku. Jerzy Błaszczyk zmarł w wyniku choroby nowotworowej, a prezenterka została sama z dziesięcioletnią córką.

Dziennikarka ponoć już dziesięć razy zetknęła się ze śmiercią. Ten wynik jest nie tylko przerażający, ale również na swój sposób wzbudza podziw dla jej odwagi i siły charakteru. Martyna jest uważana za wojowniczkę oraz bardzo silną kobietę. Mogłoby się wydawać, że podróżniczka będzie trochę bardziej ostrożna w pracy ze względu na swoją rolę samotnej matki. Jednak Instagram gwiazdy wskazuje na to, że nadal aktywnie działa poza granicami naszego kraju. Fani z pewnością są ucieszeni faktem, że cały czas mogą oglądać jej materiały z nowych podróży.

Przedstawiamy najniebezpieczniejsze przygody, jakie na przestrzeni lat przeżyła Martyna Wojciechowska. Kiedy otarła się o śmierć? Zapraszamy do naszej galerii poświęconych tym momentom w jej życiu.

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News