Natalia Czubaj instagram
Instagram/Natalie Czubaj
Paulina Musianek - 10 Maja 2019

Kim jest Natalia Czubaj? Wszystkie informacje o modelce

Natalia Czubaj - modelka jakiś czas temu rozstała się z jednym z piłkarzy reprezentacji Polski w piłce nożnej. Kim jest Natalia Czubaj i z jakiego powodu rozstała się z Maciejem Rybusem?

Natalia Czubaj - modelka i była wicemiss

Natalia Czubaj to 29-latka pochodząca z Kępna, miasta w województwie wielkopolskim. Ma na swoim koncie tytuł pierwszej wicemiss fotomodelek Łodzi oraz drugiej wicemiss Warszawy. W 2018 roku udało jej się dojść do półfinału konkursu Foto Models Poland.

Sukcesy w branży modelingowej ułatwiły jej dalszą pracę na wybiegach oraz sesjach zdjęciowych, z któych systematycznie udostępnia swoje selfie i ładne widoczki. Modelka interesuje się również kosmetologią, a jej marzeniem jest prowadzenie własnego luksusowego salonu SPA. Co więcej, Natalia Czubaj jest weganką.

Natalia Czubaj - Instagram

Pomimo osiągnięć w modelingu, Czubaj chyba najbardziej lubi prowadzenie swojego konta na Instagramie. Modelkę można tam znaleźć pod nazwą "Natalie Czubaj". Co ciekawe w serwisie społecznościowym można znaleźć również fanowską stronę dotycząca Czubaj i jej życia.

Maciej Rybus i Natalia Czubaj - wielka miłość zakończona przez piękną Rosjankę

Natalia Czubaj jeszcze do niedawna była dziewczyną Macieja Rybusa, zawodnika reprezentacji Polski w piłce nożnej. Piłkarz i modelka byli w związku od 2009 roku. Przez ten czas Czubaj stała się jedną z najpopularniejszych tzw. WAGs. Ich miłość kwitła aż do momentu, kiedy Maciej poznał piękną Rosjankę, z którą to właśnie postanowił spędzić życie. Jak podaje portal NaTemat, jeszcze 8 lat temu piłkarz udzielając wywiadu dla dziennikarza z oficjalnej strony internetowej Legii, bardzo ciepło wypowiadał się o Natalii.

- Ja i Natalia jesteśmy ze sobą na stałe. To dla mnie coś zupełnie nowego - mówił sportowiec.

Co więcej, Czubaj wybaczyła chłopakowi nawet ujawnioną przez "Super Expressu" aferę. Rybus miał wybrać się z kolegami do agencji towarzyskiej "Rasputin". Nawet to nie zachwiało miłości Natalii do Macieja. Co więc się stało, że Rybus postanowił rzucić Natalię dla innej kobiety?

Natalia Czubaj vs. Lana Baimatowa

18 marca 2018 Maciej Rybus wziął ślub z Rosjanką Laną Baimatową, zaledwie 1,5 miesiąca po zaręczynach. Para poznała się w lipcu 2017 roku w jednej z moskiewskich restauracji, kiedy piłkarz przeniósł się z Olympique Lyon do Lokomotiwu Moskwa. Według portalu Party, Rybus rozpoczął związek z Laną bez wcześniejszego zakończenia związku z Natalią. Modelka o jego nowej dziewczynie miała dowiedzieć się z prasy i mediów społecznościowych.

Jednak kilka lat temu Natalia Czubaj w reportażu "Dzień Dobry TVN" zwierzyła się, że nie przepada za byciem "stereotypową" WAGs. Czyżby to dlatego Rybus wybrał tradycjonalistkę z Rosji?

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Natalia Jakuła - wiek. Ile lat ma słynna modelka Natalia Jakuła?
  2. Aleksandra Żuraw - wzrost. Ile mierzy gwiazda programu Top Model?
  3. Rafał Maślak kiedyś. Jak wyglądał słynny model?
  4. Karolina Pisarek - Top Model. Jak wyglądał casting gwiazdy?
  5. Angelika Fajcht: Dubaj, Instagram, gitara. Kim jest modelka?

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News