Aleksandra Żuraw - wzrost, wiek
instagram.com/aleksandrazuraw
Wiadomości Pikio - 12 Marca 2019

Ile wzrostu ma Aleksandra Żuraw? Jakie wymiary ma gwiazda Top Model?

Aleksandra Żuraw: wzrost, waga, wymiary. Jak potoczyła się jej kariera po zakończeniu programu Top Model? Niedawno na świat przyszło jej pierwsze dziecko, obecnie bardziej skupia się na roli matki, niż modelki, czy youtuberki.

Aleksandra Żuraw - wzrost, wymiary i wiek - tego wszystkiego chcą dowiedzieć się fani modelki, która obecnie prężnie działa na Youtube'ie i Instagramie. Szerszej publiczności znana z 4. edycji programu Top Model.

Ola Żuraw pochodzi z Lubina, uczyła się w technikum na kierunku asystentka stomatologiczna. Przed udziałem w programie TVN pracowała w solarium i sprzedawała kosmetyki. W latach młodzieńczych miała poważny wypadek na snowboardzie, w wyniku którego skręciła kręgosłup w trzech miejscach. Do dzisiaj odczuwa skutki tej kontuzji, poprzez silne bóle pleców. Ma duże wsparcie w swojej rodzinie, przede wszystkim w bracie, który wspiera ją we wszystkim, co robi gwiazda.

Aleksandra Żuraw - wymiary. Ile ma wzrostu?

Wzrost modelki to 180 cm. Podczas trwania programu Top Model uczestniczka ważyła 60 kilogramów, obwód w biuście to 84 cm, talia - 65 cm, biodra - 98 cm. Jej ciało zdobią liczne tatuaże między innymi na przedramieniu, podbrzuszu, nadgarstkach i udach. Każdy z nich symbolizuje ważne wydarzenie w jej życiu, modelka nie poprzestała na nich i wciąż robiła kolejne tatuaże.

W Top Model kandydatce na modelkę udało dotrzeć się do 6. miejsca, jednak po wyjeździe na Fashion Week do Lizbony, musiała opuścić program. Z tego powodu popadła w konflikt z Anją Rubik.

- Chyba najbardziej bolesne było dla mnie to, jak pani Anja kazała mi się rozebrać. Wyobraźcie sobie, że musicie się rozebrać, nawet jak macie perfekcyjną figurę, przed top modelką. I oczywiście przed dwudziestoma czy trzydziestoma osobami z ekipy. Mając samoocenę niższą niż niższą. Miałam łzy w oczach, ale odwróciłam się, poszłam do pokoju, przebrałam się w kostium kąpielowy, wróciłam i pani Anja kazała mi chodzić. Raz się przeszłam, to pani Anja powiedziała mi, że przeszłam się jak dziewczyna koło fontanny. Za drugim razem powiedziała, że przeszłam się jak na zakupy - wyznała po zakończeniu przygody z programem.

Dziewczyna jest bardzo aktywna na mediach społecznościowych, przede wszystkim Instagramie, gdzie wrzuca kontrowersyjne zdjęcia, na których nie zawsze jest kompletnie ubrana. Ten fakt wywołuje burzliwe dyskusje pod fotografiami, Ich głównym tematem jest wygląd dziewczyny, a konkretniej - jej biust i usta, jedno i drugie zdecydowanie zmieniły swój rozmiar. Internauci nie mają wątpliwości, że korzystała z usług chirurga plastycznego i powiększyła piersi.

- Byłaś taką piękną, NATURALNĄ osobą... Szkoda, że już zostało tylko "piękną" - piszą jej fani.

Ola Żuraw - jak potoczyła się jej kariera po Top Model?

Po zakończeniu przygody z programem Top Model, Aleksandra Żuraw początkowo postawiła na modeling, chodziła na castingi, brała udział w sesjach zdjęciowych. Jednak po jakimś czasie zdała sobie sprawę, że swoją przyszłość chce związać tylko po części z modą. Utworzyła kanał na YouTube i tam zamieszcza filmy o różnej tematyce.

- Cześć jestem Ola, a to jest mój kanał. Co na nim znajdziecie? Szeroką tematykę kobiecą, troszkę tatuaży, pozytywne chwile z mojego życia i porażki, które traktuję jako najlepszą motywację - reklamuje się freelancerka.

Jedną z dziedzin, na których się skupia, są stylizacje, przeważnie oparte na ubraniach kupionych wcześniej w lumpeksach, opowiada o swoim doświadczeniu z programem telewizyjnym, oceniała też z innym uczestnikiem Top Model nowy sezon show TVN, teraz pojawiły się tam również filmy o tematyce ciążowej i pierwszych tygodniach zmiany trybu życia Żuraw po porodzie.

Pikio.pl portal rozrywkowo informacyjny

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL

  1. Ewa Minge bez peruki. Jak dawniej wyglądała słynna projektantka?
  2. Kim jest Paweł z Warsaw Shore? Jak ma na nazwisko on i Ewelina?
  3. Gdzie mieszka Robert Lewandowski? Najlepszy polski piłkarz dzieli życie między Polskę a Niemcy
  4. Wstrząsająca przemiana Magdy Gessler. Jak wygląda w prostych włosach?
  5. Michał Wiśniewski: rozwód po raz czwarty. Rozpadło się kolejne małżeństwo artysty
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News