Rafał Maślak kiedyś i dziś
instagram.com/rafalmaslak/
Wiadomości Pikio - 8 Kwietnia 2019

Jak kiedyś wyglądał Rafał Maślak? Niesamowita metamorfoza polskiego modela

Rafał Maślak kiedyś i dziś - jak zmieniał się wygląd modela na przestrzeni lat? Dziś przystojny, umięśniony mężczyzna z brodą, a jeszcze kilka lat i kilka kilo mniej wyglądał bardzo przeciętnie. Kto by pomyślał, że chłopak będzie nosił tytuł Mistera Polski?

Rafał Maślak kiedyś był zwykłym chłopakiem z Gorzycy. Pracował w fabryce produkcyjnej, a w wolnych chwilach udzielał się w ochotniczej straży pożarnej.

Rafał Maślak - kim jest? Ojciec, mąż

Rafał Maślak urodził się 3 lutego 1989 roku, więc ma obecnie 30 lat. To osobowość telewizyjna i fotomodel. W 2014 roku zdobył tytuł Mistera Wielkopolski, później udało mu się powtórzyć sukces na skalę ogólnopolską.

Jako Mister Polski 2014 reprezentował Polskę w konkursie piękności Mister International w Seulu. W tym konkursie zdobył tytuł III Wicemistera oraz Mistera Internautów, co można uznać za naprawdę ogromne osiągnięcie.

Po tym sukcesie zaczął prężnie działać w polskim show-biznesie. Założył bloga o tematyce life>

W 2014 roku wziął udział w Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami, razem z Agnieszką Kaczorowską zajął szóste miejsce. Brał udział również w programie Agent - Gwiazdy oraz Dance, Dance, Dance, gdzie nadal walczy o wygraną. Był także jurorem w show Supermodelka Plus Size oraz gospodarzem talk-show Randka z Maślakiem. W 2016 roku otworzył własny salon kosmetyczny Akademia Semilac.

Prywatnie związany jest z Kamilą Nicpoń, para wzięła ślub w ubiegłym roku 11 sierpnia, a kilka dni temu poinformował swoich obserwatorów na Instagramie, że na świat przyszedł jego syn.

Rafał Maślak kiedyś, jak wyglądał przed i po metamorfozie?

Dzisiaj znany z dobrego wyglądu, kiedyś borykał się z poważnymi problemami zdrowotnymi. Rafał Maślak jakiś czas temu pochwalił się dawnym zdjęciem na jednym z portali społecznościowych. Chłopak z fotografii nie przypomina, tego Maślaka, jakiego znamy. Chudy chłopaczek o przeciętnej urodzie nie miałby szans za tytuł mistera. Jak sam wspomina miał niską samoocenę, a z powodów zdrowotnych musiał borykać się z wahaniami wagi - kiedyś schudł ponad 20 kilogramów. Jednak udało mu się wygrać z chorobą, zadbać o wygląd, a przy tym lepszą kondycję psychiczną.

- Miałem problemy zdrowotne związane z nadczynnością tarczycy. Dziś okiełznałem już chorobę, ale codziennie, do końca życia, muszę brać leki. Najważniejsze, że mimo choroby realizuję kolejne plany. Nie poddaję się, staram się rozwijać, uczę się nowych rzeczy. Mój wygląd zewnętrzny - łącznie ze >

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
  2. Czy były mąż Agnieszki Szulim ma nową partnerkę? Kim jest?
  3. Przemek Kossakowski - tatuaże. Co oznaczają tatuaże partnera Martyny Wojciechowskiej?
  4. Kim jest córka Katarzyny Bondy? Pisarka przebojem weszła do show-biznesu
  5. Angelina Jolie saute. Czy aktorka bez makijażu również zachwyca?
  6. Kasia i Darek z Na Wspólnej. Czy para spodziewa się dziecka?
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News