Karolina Pisarek - Top Model - jak zaczynała polska modelka?
instagram.com/karolina_pisarek/
Wiadomości Pikio - 12 Kwietnia 2019

Karolina Pisarek z Top Model całkiem się zmieniła. Jak wyglądała przed programem?

Karolina Pisarek - Top Model otworzyło modelce drzwi do kariery. Jak potoczyła się jej przygoda z modelingiem po programie? Młoda dziewczyna, która zgłosiła się do show TVN, nawet w najśmielszych snach nie spodziewała się takiego finału. Nie wygrała programu, jednak zdecydowanie osiągnęła sukces, zarówno na polu zawodowym i prywatnym.

Karolina Pisarek - Top Model to tylko początki jej sukcesu, na który ciężko pracowała przez lata. Została doceniona na międzynarodowej arenie i została uwzględniona w rankingu TC Candler 100 Najpiękniejszych Twarzy Świata 2018. Znalazła się ona na 91. miejscu, wyprzedzając takie gwiazdy jak Keira Knightley czy Candice Swanepoel.

Karolina Pisarek - Top Model jej drogą do międzynarodowej kariery

Choć nie wygrała w finale konkursu Top Model, zrobiła sporą karierę w branży modowej. Jej życie po programie TVN diametralnie się zmieniło. Modelka podróżuje po świecie, realizuje kampanie w różnych zakątkach świata, regularnie bierze udział w sesjach zdjęciowych. Ma na koncie współpracę z takimi markami jak: Sugarfree, Mohito, Apart, LaMainia i wiele, wiele innych.

Od kilkunastu miesięcy jej partnerem jest Daniel Kenji Matsunaga, znany model, piłkarz i aktor pochodzący z Brazylii, który obecnie mieszka na Filipinach.

- Sama na początku myślałam, że ta praca jest idealna, łatwa i w dodatku nie ma w niej zbyt wiele poświęceń. Do czasu, aż sama zaczęłam. Sesje często trwają bardzo długo i zależą od rodzaju kampanii. Zazwyczaj te z ciuchami na zimę robione są w lato, natomiast letnie - w zimę. Wyobraźcie sobie pozować kilkanaście godzin w niskiej temperaturze w sukienkach bądź spodenkach! Są to również podróże - ciągłe podróże. Trzeba się nastawić na to, że życie prywatne będzie cięższe niż do tej pory. Różne kontrakty po kilka miesięcy plus ciągła zmiana stref czasowych. Bywa naprawdę ciężko, ale jeśli ktoś to kocha, to robi to! Tak, jak ja - wyznała w jednym z wywiadów kilka lat po realizacji programu.

Karolina Pisarek przed Top Model. Jak zaprezentowała się na castingu?

Karolina Pisarek, zgłaszając się do programu TVN Top Model. Zostań modelką, miała zaledwie 18 lat. Dziewczyna była uczennicą klasy maturalnej, która planowała studia na jednym z kierunków lingwistycznych. Jej największą pasją był sport, grała między innymi w siatkówkę i koszykówkę.

- Miałam być chłopcem. Tak mi rodzice powiedzieli, że miałam być Karolem. Z resztą mój tata zawsze chciał mieć syna, no ale wyszło, jak wyszło i jestem dziewczyną. Ale mój tata też nie żałuje. Tak się cieszę, że przeszłam dalej. Ludzie przychodźcie tutaj, spełniajcie swoje marzenia. To jest najlepsze, co może was w życiu spotkać - mówiła podczas realizacji programu.

Choć miała piękna twarz i sylwetkę w profesjonalnej karierze modelki przeszkadzał jej zbyt niski wzrost. Mierzy ona bowiem zaledwie 170 cm, czyli tyle ile Kate Moss, która stała się dla Pisarek inspiracją w spełnianiu marzeń. Mimo niewysokiego jak na modelkę wzrostu osiągnęła prawdziwy sukces.

- Ta twarz jest warta milion dolarów - powiedział Marcin Tyszka podczas castingu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
  2. Czy były mąż Agnieszki Szulim ma nową partnerkę? Kim jest?
  3. Jak kiedyś wyglądał Rafał Maślak? Niesamowita metamorfoza polskiego modela
  4. Kim jest córka Katarzyny Bondy? Pisarka przebojem weszła do show-biznesu
  5. Angelina Jolie saute. Czy aktorka bez makijażu również zachwyca?
  6. Maja Sablewska przeszła ogromną zmianę. Jak wyglądała dawniej?
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News