kierowca dostał wiadomość
Fot. twitter.com/CAlkoholik
Mateusz Sidorek - 27 Lutego 2021

Młody kierowca przytarł czyjeś auto, za wycieraczką zostawił swój numer. Dostał pięknego SMSa

Młody kierowca uszkodził zaparkowany samochód i postanowił przyznać się do winy. Zostawił kartkę z numerem telefonu, pod który mogła zadzwonić właścicielka zniszczonego auta. Winowajca nagle otrzymał zaskakującą wiadomość SMS. Okazało się, że kobieta mu podziękowała. Treść pojawiła się w mediach społecznościowych.

Młodzi kierowcy po otrzymaniu prawa jazdy jeszcze przez długi czas uczą się jeździć poprawnie. Z pewnością wie o tym każdy, kto sam kiedyś zaczynał przygodę za kółkiem. Nierzadko w tym okresie dochodzi do nieprzyjemnych doświadczeń, które wywołują mnóstwo stresu.

Początkującym kierowcom zdarza się szybko otrzymywać mandaty. Najczęściej jest to kwestia parkowania w nieodpowiednich miejscach. Wśród bardziej brawurowych osób dochodzi do przekraczania prędkości. Najbardziej stresujące są jednak kolizje oraz wypadki

Młody kierowca zniszczył samochód

Kierowcom zdarza się zniszczenie samochodu stojącego na parkingu. Czasem jest to bark koncentracji, innym razem pośpiech. Taką sytuację na sumieniu ma większość, osób, które otrzymały już prawo jazdy.

Najważniejsze jednak jest to, co dzieje się po takim incydencie. Niektórzy sumiennie zawiadamiają właściciela zniszczonego auta lub dzwonią na służby. Są natomiast też takie osoby, które korzystają z okazji i uciekają z miejsca zdarzenia.

Tragiczne informacje obiegły Polskę. Nie żyje Krzysztof KwiatkowskiTragiczne informacje obiegły Polskę. Nie żyje Krzysztof KwiatkowskiCzytaj dalej

Na szczęście bohater naszego artykułu zachował się sumiennie i w dodatku został za to nagrodzony, chociaż doprowadził do zniszczenia samochodu pewnej kobiet.

Tata młodego kierowcy przekazał informacje do mediów

O zdarzeniu poinformował tata młodego kierowcy, którzy opowiedział o całej sytuacji. To rzadkość, żeby z dumą opowiadać o takiej wpadce dziecka, jednak ojciec miał prawo do dumy.

Uwaga! Chwale się! Jakiś czas temu mój małolat w czasie parkowania przytarł auto pewnej niewiasty. Młody kierowca, wiadomo. Norma. Zadzwonił w nerwach do mnie, czyli ojca swego jedynego. Ustaliliśmy, że nie można być gównozjadem i zostawia kartkę z telefonem. Dzisiaj dostał sms – napisał szczęśliwy tata.

Okazało się, że jego syn zachował się zgodnie ze swoim sumieniem i zostawił kartkę z numerem telefonu. Niedługo później otrzymał wiadomość od właścicielki zniszczonego samochodu. Treść może zadziwić wiele osób.

Bardzo Panu dziękuję, że zostawił Pan kartkę za szybą mojego auta. Dziękuję, że Pan się przyznał, nie uciekł, a potem nie ignorował, nie odrzucał moich telefonów. Dziękuję, że Pan odpisywał na sms-y. Dziękuję Panu – napisała kobieta.

Mam teraz bardzo trudny czas w swoim życiu, a sprawa uszkodzonego auta (choć mnie i zdenerwowała, i podłamała) to dzięki temu, że się Pan przyznał i nie zignorował, była łatwiejsza do dźwignięcia i sprawiła, że nie załamałam się kompletnie – dodała.

To zdarzenie powinno służyć za przykład dla wszystkich kierowców. Jak widać, uczciwość popłaca, a reakcje ludzkie mogą nas wszystkich jeszcze nieraz zaskoczyć.

W innym z naszych artykułów pisaliśmy również o sekretach związanych z Agatą Dudą. Brak pierwszej damy podzielił się z mediami interesującymi informacjami. O szczegółach dowiecie się z tego tekstu.

kierowca nie dostał

Z: https://twitter.com/CAlkoholik

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Radio ZET

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News