Katarzyna Pakosińska mąż
TRICOLORS/East News
Joanna Szwalikowska - 6 Grudnia 2020

Kim jest mąż Katarzyny Pakosińskiej?

Katarzyna Pakosińska to jedna z najbardziej znanych i lubianych gwiazd polskiej sceny kabaretowej. Trzy lata temu artystka poślubiła prawdziwego gruzińskiego księcia. Jej mama bardzo usilnie ją przestrzegała. Pomiędzy parą jest bowiem spora różnica wieku.

Katarzyna Pakosińska to polska artystka kabaretowa, aktorka, konferansjerka oraz autorka książek. Prywatnie jest mamą Mai Antoniny, która urodziła się w 2003 roku podczas w trakcie pierwszego małżeństwa gwiazdy. W 2017 roku wzięła ślub z dziennikarzem z Gruzji - Iraklim Basilaszwilim.

Tragedia podczas zdalnego nauczania, nagle rozległ się huk. Nie żyje 11-latek, uczniowie i nauczyciel nie mogli pomócTragedia podczas zdalnego nauczania, nagle rozległ się huk. Nie żyje 11-latek, uczniowie i nauczyciel nie mogli pomócCzytaj dalej

Katarzyna Pakosińska wzięła ślub z prawdziwym gruzińskim księciem

- Siostra męża poznała w szkole podstawowej. Mają troje dzieci i są najszczęśliwszymi ludźmi. Ja, niestety, nie miałam takiej prostej drogi. Moje małżeństwo było raczej z przyjaźni. Ale udało nam się zachować dobre relacje ze względu na naszą córkę Maję - opowiadała gwiazda o swoim pierwszym małżeństwie.

Zobacz także: Jak zadbać o serce przy pomocy diety? Najważniejsze rady, które mogą przynieść wspaniałe efekty

Uroczystość ponownych zaślubin aktorki okazała się dużym zaskoczeniem. Całe wydarzenie zostało bowiem utrzymane w wielkiej tajemnicy. Ułatwieniem w tym zadaniu z pewnością był fakt, iż ceremonia miała miejsce w Gruzji.

Prawdziwą sensacją towarzyską był fakt, iż ukochany Pakosińskiej jest prawdziwym księciem. Mama aktorki obawiała się, że życie jej córki wcale nie będzie wyglądało tak pięknie, jak mogłoby się wydawać. W jednym z niedawnych wywiadów artystka zdradziła, przed czym ostrzegała ją rodzicielka.

Dalsza część tekstu pod galerią:

Niejeden może się konkretnie zdziwić. Niewiarygodne, w jakich warunkach mieszka Agnieszka ChylińskaNiejeden może się konkretnie zdziwić. Niewiarygodne, w jakich warunkach mieszka Agnieszka ChylińskaCzytaj dalej

Zgodnie z informacjami zebranymi przez "Rewię", Katarzyna Pakosińska miała bardzo długo trzymać w sekrecie prawdziwy wiek wybranka swojego serca. Jej rodzicom miało zająć dużo czasu zaakceptowanie faktu, iż mężczyzna jest sporo młodszy.

Zobacz także: Policja ma nowe prawa. W każdej chwili mogą zapukać do drzwi

- W dniu ślubu mama powiedziała mi: no, Kasiu, twój wybór. Najwyżej będziesz musiała... bardziej o siebie dbać - przyznała Pakosińska w swoim programie, który emitowany jest w Superstacji. Czy obawy rodzicielki okazały się uzasadnione?

Teksty wybrane dla Ciebie:

Jak się okazuje, gwiazda jest bardzo szczęśliwa w związku od ponad trzech lat. Kolejna rocznica ślubu była dla niej okazją, by zamieścić w mediach społecznościowych wzruszający wpis, w którym podziękowała swojemu ukochanemu za to, że znalazł się w jej życiu.

- Miłość długo szukała swojego miejsca na ziemi. I znalazła je w naszych sercach - napisała Pakosińska pod zdjęciem ślubnym na Instagramie. Gwiazda jest bardzo wdzięczna losowi za to, że spotkała na swojej drodze człowieka, który stanowi dla niej wsparcie każdego dnia.

Aktorka marzy, aby jej małżeństwo było równie szczęśliwe, co jej rodziców. Chciałaby przejść przez życie zgodnie, tak jak jej mama oraz tata, którzy od zawsze stanowili dla niej wzór postępowania.

Katarzyna Pakosińska

Źródło: Instagram (instagram.com katarzyna.pakosinska.official)

Zobacz także w naszych serwisach:

Ujawniono kto nie musi płacić za abonament RTV. Mamy pełną listę osób zwolnionych z opłatUjawniono kto nie musi płacić za abonament RTV. Mamy pełną listę osób zwolnionych z opłatCzytaj dalej

Źródło: Pomponik, Rewia

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News