Kasia Tusk fani zauważyli
Fot. East News TRICOLORS
Mateusz Sidorek - 18 Marca 2021

Kasia Tusk pokazała zdjęcie z sypialni. Zapomniała o jednym szczególe, fani zauważyli

Niedawno na Instagramie Kasi Tusk pojawiło się zdjęcie zrobione w jej sypialni. Córka Donalda Tuska pochwaliła się wystrojem mieszkania i artystycznym nieładem. Styl i poczucie estetyki gwiazdy jak zwykle zwróciły uwagę fanów oraz wywołały pozytywny odzew. Niestety, znaleźli się też internauci, którzy zarzucili jej bałaganiarstwo.

Instagram Kasi Tusk to jedno z najbardziej stylowych miejsc w mediach społecznościowych. Córka byłego premiera często chwali się swoim poczuciem estetyki, pokazując swoje mieszkanie oraz kreacje. Dzięki temu internauci mogą zajrzeć do jej jadalni, salonu czy garderoby. Niedawno influencerka pokazała też swoją sypialnię.

Kasia Tusk od dawna prowadzi znany blog Make Life Easier, na którym doradza Polakom w tematyce kosmetyków oraz wystroju wnętrz. Na swoim koncie ma też dwie książki: „Make Photography Easier” oraz „Elementarz stylu”. Wiele osób chciałoby mieć mieszkanie urządzone przez córkę Donalda Tuska.

Kasia Tusk pokazała zdjęcie z sypialni

Niedawno Kasia Tusk pokazała, w jakich warunkach sypia. Ceniona blogerka opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie swojej sypialni. Trzeba przyznać, że można pozazdrościć jej poczucia stylu. Pokój robi imponujące wrażenie.

Nie od dziś wiadomo, że córka Donalda Tuska uwielbia światło i dużą przestrzeń. Nic dziwnego więc, że w jej sypialni znajdziemy bardzo wysokie okna tuż nad łóżkiem. Pokój utrzymany jest w jasnych barwach i ma wysoki sufit.

Czy będzie zakaz przemieszczania się w Wielkanoc? Poseł partii rządzącej otwarcie odpowiadaCzy będzie zakaz przemieszczania się w Wielkanoc? Poseł partii rządzącej otwarcie odpowiadaCzytaj dalej

Na parapecie, który również służy za półkę, znajdziemy kilka książek oraz pamiątkowe zdjęcie. Autorka bloga „Make Life Easier” musiała niedawno wstać, ponieważ nie zdążyła jeszcze posłać łóżka i uwieczniła artystyczny nieład.

Kasia Tusk – jedna z najbardziej stylowych blogerek

To właśnie mały nieporządek w łóżku Kasi Tusk zwrócił uwagę kilku użytkowników, którzy postanowili zaczepić autorkę zdjęcia. Nielicznym internautom nie spodobało artystyczny nieład i postanowili zarzucić jej bałaganiarstwo, a nawet odnieść się do polityki.

Nieład artystyczny?! Czy rozbabrane barłogi jakby to moja babcia powiedziała. Kiedyś wstyd byłoby takie lóżko pokazać, a teraz modnie – napisała jedna z internautek.

Baba – leń, nie ma kto jej łóżka posłać, jakiś kubek z emalii, chyba prezent od dziadka z Wehrmachtu – dodał inny użytkownik.

Nietrudno znaleźć w mediach społecznościowych osoby, które hejtowanie i bezpodstawną krytykę losowo wybranych blogerów traktują jako rozrywkę.

Kasi Tusk prawdopodobnie zależało jedynie na zachowaniu autentyczności fotografii, dlatego nie zawracała sobie głowy ścieleniem łóżka i postanowiła pokazać Polakom, jak wygląda jej pokój chwilę po przebudzeniu.

Na szczęście poza kilkoma głosami negatywnymi zdjęcie opublikowane przez Kasię Tusk spotkało się z pozytywnym przyjęciem. Internauci wypowiedzieli się o fotografii przeważnie w superlatywach.

Kasia Tusk jej sypialnia

Z: Fot. instagram.com/makelifeeasier_pl

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Super Express

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News