Kamil Stoch z żoną
Instagram.com ewabilanstoch
Bartłomiej Cieślak - 2 Marca 2021

Niewielu wiedziało. Między Kamilem Stochem a jego żoną są dwa lata różnicy

Kamil Stoch wziął ślub z Ewą Bilan w 2010 roku. Od tamtego czasu małżeństwo wciąż jest bardzo szczęśliwe, a wszelkie informacje na ich temat są bardzo wyczekiwane przez fanów. Niewielu jednak wie, że, dosyć nietypowo, to małżonka jest starsza od polskiego skoczka. O ile lat?

Kamil Stoch już od 11 lat jest szczęśliwym mężem Ewy Bilan-Stoch. Jego wybranka przez wielu uznawana jest za jedną z piękniejszych żon nie tylko polskich skoczków, ale i wszystkich zawodników tej dyscypliny na świecie. Jej profil na Instagramie obserwuje ponad 90 tysięcy osób, które z wielką przyjemnością oglądają zdjęcia tej pięknej kobiety.

Kamil Stoch jest młodszy od swojej żony

Można odnieść wrażenie, że żona Kamila Stocha od ślubu praktycznie się nie zmieniła. Cały czas wygląda pięknie i młodo, dlatego wielu fanów skoczka z dużym zdziwieniem przyjęło informacje o tym, ile właściwie Ewa Bilan-Stoch ma lat. Okazuje się bowiem, że wbrew utartym stereotypom, według których kobiety szukają starszych mężczyzn, to właśnie Ewa jest starsza od Kamila.

Kamil Stoch wielokrotnie podkreślał, że wszystko, co osiągnął w skokach narciarskich i życiu, zawdzięcza swojej żonie. To właśnie na jej wsparcie mógł zawsze liczyć w najtrudniejszych momentach swojej kariery. Zapewne również to ona jest jego największą fanką i najbardziej cieszy się ze wszystkich sukcesów męża.

Para często pojawia się razem, zarówno w mediach, jak i na zdjęciach w internecie, nic więc dziwnego, że kibice chętnie chłoną wszystkie nowinki z ich życia prywatnego. To jednak jest w miarę „nudne”, bowiem są oni bardzo zgraną i szczęśliwą parą.

Nie żyje Helena PietraszkiewiczNie żyje Helena PietraszkiewiczCzytaj dalej

Kamil Stoch urodził się 25 maja 1987 roku. Ma on więc w tej chwili 33 lata. Patrząc na zdjęcie jego żony, większość fanów myśli, że jest ona młodsza od skoczka, ewentualnie zakładają, że są równieśnikami. Prawda jest jednak inna, co zaskoczyło wielu fanów pary.

Okazuje się bowiem, że Ewa Bilan-Stoch urodziła się 1 stycznia 1985 roku, jest więc ponad 2 lata starsza od swojego męża. Ma już 36 lat, co dla wielu jest sporym zaskoczeniem, ponieważ zestawiając jej wiek ze zdjęciami trudno jest uwierzyć, że to prawda.

Z pewnością wiele kobiet zazdrości jej w tej chwili takiej urody i młodego wyglądu w wieku, który nie jest może zbyt wysoki, ale jednak ciężko również nazwać ją już młodą. Pozazdrościć można również Kamilowi Stochowi, który niewątpliwie jest szczęściarzem mając u boku tak piękną, mądrą i wspierająca kobietę.

Przypomnijmy, że para pobrała się 7 sierpnia 2010 roku w kościele paulinów na Bachledówce we wsi Czerwienne. Ewa Bilan-Stoch jest artystką fotografem, absolwentką Krakowskich Szkół Artystycznych.

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: SE

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News