jola_po
yt/Superstacja
Anna Maria Guziewska - 3 Grudnia 2018

Gdzie mieszka Jolanta Kwaśniewska? Możecie się mocno zdziwić

Jolanta Kwaśniewska jest jedną z najważniejszych postaci w polskim show biznesie. Wykształcona, elegancka i elokwentna wciąż jest wspominana przez Polaków jako najlepiej przygotowana do roli pierwszej damy. Kobieta mieszka w warszawskim Wilanowie, a jej dom robi ogromne wrażenie.

Jolanta Kwaśniewska dzielnie wspierała działania swojego męża. Angażowała się zarówno politycznie, jak i społecznie. Kobietę uwielbiały miliony i miliony apelowały, aby sama wystartowała w wyborach prezydenckich. Okazuje się, że dziś życie żony polityka jest prawdziwie ekskluzywne. Jej willa w Wilanowie robi ogromne wrażenie.

Gdzie mieszka Jolanta Kwaśniewska? Posiadłość pierwszej damy to prawdziwa willa

Jej dom ma niemal 420 metrów kwadratowych powierzchni. Tam znajduje się aż siedem balkonów. Sama posiadłość wyceniana jest na niemal dwa miliony złotych! Oprócz tego obok znajdują się garaże, których powierzchnia przekracza 230 metrów kwadratowych. Gigantyczna willa stoi w towarzystwie innych luksusowych posiadłości na warszawskim Wilanowie. Oprócz domu, para prezydencka posiada również ponad siedemdziesięciometrowe mieszkanie w stolicy i ogromną działkę w Sobikowie. Państwo Kwaśniewscy, posiadając liczne domy i działki muszą być bardzo zamożni, Na wakacje wyjeżdżają do rezydencji na Mazurach. Według mediów, tamta jest wyposażona niemal we wszystkie luksusowe dobra, a w dbaniu o dom ma pomagać służba.

Kim jest z wykształcenia Jolanta Kwaśniewska?

Studia ukończyła w 1979 roku na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego. Później zaczęła swoją ścieżkę zawodową jako prawnik. Próbowała zdobyć, bezskutecznie, aplikację sędziowską. W tym samym roku wyszła za mąż za Aleksandra Kwaśniewskiego. Po latach wyznała, że jej ojciec nie od razu zaakceptował jej narzeczonego. Gdy Kwaśniewski po raz pierwszy przyszedł do ich domu, okazało się, że jest studenckim działaczem i że nie może zaoferować ich córce bajecznego życia. Po latach został prezydentem Polski, a Jolanta mogła brylować w towarzystwie i... pomagać innym.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Robaki w jajkachBiedronka musi się tego wstydzić! Robaki w popularnych produktachCzytaj dalej
Pierwsza Dama zawsze patrzyła z troską na tych, którzy potrzebują wsparcia. Do dziś jest aktywnie zaangażowana w akcje charytatywne. Jest także prezesem fundacji "Porozumienie bez barier". Zaangażowała się w akcję profilaktyki raka szyjki macicy, była obecna we wszystkich ważnych dyskusjach o losie i przyszłości kobiet. Wyjątkowo mocno wspierała dzieci, które nie miały odpowiedniego startu. Niepełnosprawni również byli dla niej niezwykle ważni. Filantropka i prawniczka do dziś jest bardzo aktywna w mediach. Okazuje się, że z ogromnym zaangażowaniem traktuje swoje działania. A jej życie prywatne, u boku byłego prezydenta, przypomina bajkę.Jolanta Kwaśniewska źródło: domygwiazd.pl Posiadłość Jolanty KwaśniewskiejZOBACZ TAKŻE:
  1. Agata Duda rzadko mówi dlaczego jej ojciec to robił. Rodzinna przeszłość zaskakuje
  2. Agata Duda sprawiła, że wszyscy wstrzymali oddech. Zaszkodziła mężowi?
  3. Andrzej Duda tworzy służby o jakich nikomu się nie śniło! Całkowity przełom
  4. Znaki zodiaku zdradzają, jak dobry jesteś w łóżku? Będziesz w szoku
  5. Dlaczego nie mam ochoty się kochać? Ekspert wyjaśnia
Jolanta KwaśniewskaJolanta Kwaśniewska właściwie o tym nie mówi. Sekrety byłej pierwszej damyCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News