Andrzej Duda
Fot. YouTube / Andrzej Duda
Wiadomości Pikio - 2 Grudnia 2018

Andrzej Duda tworzy służby o jakich nikomu się nie śniło! Całkowity przełom

Andrzej Duda będzie miał swoją własną służbę? Wszystko na to wskazuje! Już w przyszłym roku powstanie specjalna formacja z inicjatywy prezydenta, która będzie miała za zadanie poprawę łączności między głową państwa, a wszelkimi ważnymi instytucjami. Znane są już koszta powołania nowej służby oraz data wdrożenia jej w życie.

Andrzej Duda jest już prezydentem od 3 lat. Przez cały ten czas nie doczekał się utworzenia własnej służby, która pomagałaby mu w łączności, więc postanowił stworzyć ją sobie sam. Łącznicy to nowa formacja stworzona na potrzeby naszego prezydenta. Będą oni pomagać mu w nawiązywaniu i utrzymywaniu odpowiedniego kontaktu z wszelkimi ważnymi instytucjami. Rewolucja czeka nas już na początku przyszłego roku.

Andrzej Duda będzie miał własną służbę. Koszta liczone są w milionach

Z początkiem 2019 roku w życie wprowadzona zostanie nowa służba. Jest to nowa formuła stworzona z inicjatywy Andrzeja Dudy, a jej zadaniem ma być zapewnianie łączności pomiędzy prezydentem, a najważniejszymi instytucjami w Polsce. Koszt powołania takiej służby, to bagatela 1,5 miliona złotych. Wiceszef Biura Bezpieczeństwa Narodowego, Dariusz Gwizdała, wytłumaczył, że jest to konieczne rozwiązanie. Każda ważna instytucja taka jak Ministerstwo Obrony Narodowej, czy też Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji, ma swoje meldunki dobowe. Już teraz trafiają one do Biura Bezpieczeństwa Narodowego, a pieczę nad nimi sprawuje sam Andrzej Duda. Teraz otrzyma on swoją własną służbę.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Mateusz MorawieckiMateusz Morawiecki ujawnił swoje prawdziwe oblicze. Z tej strony go nie znaliśmyCzytaj dalej

Kolejna służba specjalna? Biura Bezpieczeństwa Narodowego wyjaśnia

Osoby, które obawiają się podsłuchów oraz kolejnej służby specjalnej, mogą odetchnąć z ulgą. Jak podkreśla sam wiceszef Biura Bezpieczeństwa Narodowego, nie będzie to żadna forma wywiadu ani podsłuchu, bowiem takiej formacji ani przez chwilę nie było w planach. Nowa służba ma jedynie usprawnić łączność oraz zapewnić bezpieczeństwo. - To nie będzie żaden nasłuch, żadna służba specjalna czy wywiad prezydenta. Nigdy nie było takiego pomysłu. Nie ma też takiej możliwości, bo służby specjalne w Polsce są powoływane w drodze ustawy. To będą łącznościowcy – uspokaja Dariusz Gwizdała, wiceszef Biura Bezpieczeństwa Narodowego. Jak będzie wyglądać służba łączników, będziemy musieli jednak przekonać się sami. Wszystko rozstrzygnie się już na początku przyszłego roku.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Problemy Kasi Cichopek doprowadziły internautów do furii! Brutalnie sprowadzili ją na ziemię
  2. Plany rozwoju 500+ są POTĘŻNE! Astronomiczne kwoty, ale przeciwnicy programu miażdżą prawicę
  3. Córka Małysza przerywa milczenie! Oliwia Bieniuk powinna wziąć sobie te słowa do serca
  4. Szokujące zmartwychwstanie po tragicznej śmierci w kartonach?! Kożuchowska ujawnia
  5. Znaki zodiaku, które są rozchwytywane przez pracodawców. Z nimi warto robić interesy!
Andrzej Duda Marsz Featured 1Andrzej Duda i narodowcy, czyli MEMY po obchodach 11 listopadaCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News