Biedronka musi się tego wstydzić! Robaki w popularnych produktach

Autor Weronika Szatkowska - 3 Grudnia 2018

Biedronka to sieć sklepów należących do Jeronimo Martins Polska. Jest jednym z najpopularniejszych i najbardziej lubianych sklepów w Polsce. Swój sukces zawdzięcza przede wszystkim niskim cenom i ofertom specjalnym. Jednak zdarza się, że jakość wielu produktów pozostawia wiele do życzenia. Oto pożywienie, w którym klienci znaleźli robaki.

Jak powszechnie wiadomo, Polacy lubią oszczędzać. Nie ma to związku tylko z naszą mentalnością. W dużej mierze jest to skutek sytuacji gospodarczej w naszym kraju. Najniższa krajowa nadal nie jest satysfakcjonująca, a co za tym idzie, wielu ludzi poluje na artykuły różnego rodzaju w najniższych cenach. To m.in. dlatego sklepy takie jak Biedronka czy Lidl cieszą się u nas aż tak wielkim powodzeniem. Konkurencyjne ceny zwłaszcza produktów spożywczych potrafią zawrócić w głowie. Dzięki temu prawie każdy może pozwolić sobie na lepsze i bardziej znane marki. Poza tym Jeronimo Martins obiecuje wysoką jakość produktów, taką samą jak markowych artykułów, tylko z innym logo. Czy tak faktycznie jest?

Za niską ceną idzie niestety gorszy skład pożywienia. Tańsze zamienniki np. cukru na syrop glukozowo-fruktozowy czy oleju słonecznikowego na olej palmowy dają gwarancję niższych cen. W sieci od kilku lat krążą nie tylko filmiki, ale i zdjęcia, które szokują. Wielokrotnie można było się natknąć na spleśniałe pieczywo, a niedawno w jednym ze sklepów Biedronka grasowały myszy wśród wyrobów cukierniczych. To nie wszystko. Notorycznie klienci trafiają na robaki i larwy w jedzeniu. Począwszy od słodyczy, skończywszy na produktach takich jak ryż czy sosy. Na wszelkie zarzuty Jeronimo Martins Polska zawsze stara się odpowiadać, chroniąc dobre imię firmy. Nie usypia to jednak czujności klientów.

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy galerię pokazującą zadziwiające znaleziska w produktach spożywczych ze sklepu Biedronka.

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News