Agata Duda sprawiła, że wszyscy wstrzymali oddech. Zaszkodziła mężowi?
Marcin Owczarek - 30 Listopada 2018

Agata Duda sprawiła, że wszyscy wstrzymali oddech. Zaszkodziła mężowi?

Agata Duda jest nam znana z tego, że potrafi naprawdę fenomenalnie wyglądać i nie raz przyćmić swojego męża, skupiając uwagę na sobie. I tym razem tak się stało z tym, że w modowe szranki stanęła z inną osobą. Wszyscy wstrzymali oddech. Czy to, co zrobiła, nie zaszkodzi mężowi?

Agata Duda przez lata przeszła ogromną metamorfozę. Od mało interesującej kobiety, która niczym się nie wyróżniała do prawdziwej pierwszej damy, z której cały naród może być dumny. Jej fryzura oraz kreacje potrafią zachwycić cały świat. Teraz również pokazała, na co ją stać, ale czy zrobiła to w dobrym momencie? Pierwsza dama zawsze w jakiś sposób się wyróżnia. Wiele żon prezydentów może brać z niej przykład. Agata Duda to nie tylko wspaniałe kreacje odpowiednie do danej sytuacji, ale również osoba o świetnej aparycji, kulturze osobistej i dobrym wyczuciu odpowiedniego momentu. Doskonale wie, kiedy i jak zachwycić ludzi, ale nie obyło się bez wpadek. Wiele osób pamięta, kiedy zrobiono chyba najsławniejsze w jej karierze zdjęcie. W czasie wizyty papieża Franciszka w naszym kraju witała się z biskupami. Zrobiła to w przekomiczny sposób. Wyglądało to, jakby brała przykład ze skeczu Monty Pythona pt. "Ministerstwo dziwnych kroków". Zdjęcie z tego wydarzenia zostało sprzedane na aukcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy za 200 tysięcy złotych.

Agata Duda z wizytą w Bułgarii

Teraz udała się ze swoim mężem na zagraniczną wizytę do Bułgarii. Tam spotkali się z prezydentem Rumenem Radevem i jego żoną Desislavą. Jak zawsze przy takich okazjach trzeba było zrobić sobie wspólne zdjęcie. Agata Duda wygląda na nim naprawdę oszałamiająco, podczas gdy pierwsza dama Bułgarii stoi w jej cieniu. Jej styliści naprawdę się nie popisali i mogli brać przykład z żony naszej głowy państwa.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Andrzej Duda FixedAndrzej Duda został rozszyfrowany! Sekrety wyglądu prezydentaCzytaj dalej
Stylizacja Agaty Dudy jest bardzo stonowana i przede wszystkim jednolita, idealnie współgra z garniturem Andrzeja Dudy. Pierwsza dama Bułgarii jest ubrana w bardzo podobny sposób z tą różnicą, że jej płaszcz jest w duże kraty. Nie wygląda on tak dobrze i dodaje jej wieku. Czy to może zaszkodzić prezydentowi? Desislava Radevem mogła się poczuć upokorzona przez Agatę Dudę, gdyż ta przyjechała z wizytą do jej kraju i była ich gościem. Pierwsza dama mogła być zazdrosna o żonę prezydenta, a jak wiemy, przywódcy obu państw słuchają się swoich partnerek. Taka sytuacja mogłaby popsuć stosunki między naszym państwami. Miejmy nadzieję, że przez taką błahostkę do tego nie dojdzie.Agata Duda Fot. prezydent.plZOBACZ TAKŻE:
  1. Duda będzie się musiał z tego wytłumaczyć! Ujawniono szczegółową listę
  2. Martyna Wojciechowska zdecydowała się na ten krok pierwszy raz! Jesteśmy zdumieni
  3. Przykre. Edyta Górniak miała dostać ultimatum od chłopaka
  4. Ile zarabia Doda? Zarobki i majątek Dody to kosmos
  5. Znaki zodiaku i ich NAJWIĘKSZE zalety. Jakie ma twój?
Agata Duda i tajemnice jej wygląduTajemnice wyglądu Agaty Dudy wyszły na jaw. Wielu z was będzie w szokuCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News