Michał Szpak
Fot. YouTube / MichalszpakVevo
Wiadomości Pikio - 3 Grudnia 2018

Kim z wykształcenia jest Szpak? To dlatego taki jest!

Michał Szpak to jeden z najmłodszych sławnych wokalistów w naszym kraju. Mężczyzna wdarł się do świata show biznesu dzięki programowi X-Factor, gdzie wywołał nie lada emocje. Chociaż teraz spełnia się muzycznie, to na początku miał zupełnie inne plany. Kim z wykształcenia jest Szpak? Odpowiedź na te pytanie dla wielu osób może być sporym zaskoczeniem.

Michał Szpak to bożyszcze wielu nastolatek. Jego oryginalny wokal, wyjątkowa osobowość sceniczna oraz kontrowersyjne stylizacje sprawiają, że ma szerokie grono wiernych fanek i fanów. Jego muzyczna kariera wciąż pnie się ku górze, jednak niewiele osób wie, kim muzyk jest z zawodu. Wybrany przez niego kierunek studiów może być nie lada zaskoczeniem.

Michał Szpak miał pomagać ludziom. Zamiast tego woli pieścić ich uszy

Były uczestnik X-Factora ma ręce pełne roboty. Od jakiegoś czasu pełni rolę jurora w programie The voice of Poland, a ponadto właśnie wydał swoją kolejną płytę. Zainteresowanie jego osobą wciąż rośnie, a tworzona przez niego muzyka dociera do coraz większego grona odbiorców. O mały włos, a nikt by jednak o nim nie usłyszał. Początkowo miał on bowiem zupełnie inną wizję swojej przyszłości - chciał pomagać ludziom w ich problemach. Michał Szpak z zawodu jest... psychologiem. Jest to spory szok, bowiem wiele osób podchodzi do niego z dystansem i nie wyobraża go sobie w tej roli. Michał jest postacią kontrowersyjną, a co za tym idzie, nie każdy darzy go sympatią i zaufaniem. Muzyk zamiast własnego gabinetu i kozetki wybrał mikrofon i scenę. Wiele osób jest mu za to wdzięcznych.

Technik sterylizacji, historyk sztuki, zootechnik. Jakie wykształcenie mają polscy celebryci?

Nie tylko Michał Szpak zaskakuje swoim wykształceniem. Przedmiotem dyskusji jest również dyplom Moniki Olejnik, która wcale nie kończyła dziennikarstwa. Jest ona zootechnikiem. Szymon Majewski chciał zajmować się obsługą autoklawów i sterylizacją narzędzi, a Karolina Korwin-Mikke kończyła historię sztuki.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
lekarzJaki zawód powinieneś wykonywać zgodnie z twoim znakiem zodiaku? [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
W sieci pojawiły się komentarze dotyczące wyboru życiowej ścieżki. Internauci zauważają, że nie trzeba kończyć studiów w danym kierunku, aby się w nim spełniać. Czasem najważniejsza jest pasja. - Jak widać po studiach można robić różne rzeczy, a ja nadal słyszę „a jaka po tym jest praca?” Halo ludzie, przecież czasami idzie się na studia i łączy to z jakąś inna praca, albo robi się potem drugi kierunek. Nie trzeba się ciągle śmiać z humanistów, ich sprawa czy znajdą prace. A humanistyka jest potrzebna. Człowiek żyje również kultura i wiedzą na temat samego siebie - słusznie zauważył jeden z komentatorów.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Kim z zawodu jest Magda Gessler? Jest nie tylko restauratorką!
  2. Pyrkosz nie utrzymywał kontaktu z dziećmi. Ciemne karty w jego życiorysie
  3. Andrzej Duda tworzy służby o jakich nikomu się nie śniło! Całkowity przełom
  4. Kwaśniewska zawstydziła Agatę Dudę! Po tylu latach nie ma już wątpliwości
  5. Znaki zodiaku i ich NAJWIĘKSZE zalety. Jakie ma twój?
walesa_z_dziecmiDzieci Wałęsy: Na kogo wyrosły i co osiągnęły [ZDJĘCIA]Czytaj dalej

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News