Zapalona świeczka
David Tomaseti/ Unsplash
Artur Łokietek - 22 Lutego 2021

Tragiczne informacje obiegły Polskę. Nie żyje Andrzej Kowalski

Polskę obiegła niezwykle smutna wiadomość. Zmarł Andrzej Kowalski, który przez wiele lat sprawował urząd radnego Rady Miejskiej w Kozienicach. Zmarłego wspominają jego przyjaciele i współpracownicy.

Polska doświadczyła kolejnej straty. W miniony piątek, 19 lutego 2021 roku zmarł Andrzej Kowalski. Przez wiele lat sprawował on funkcję radnego Rady Miejskiej w Kozienicach. W latach 2014 – 2018 był także jej przewodniczącym.

Andrzej Kowalski zmarł w wieku 68 lat. Jak podaje m.in. portal echodnia.eu, wcześniej przez długi czas cierpiał na bardzo ciężką chorobę. Niestety nie ujawniono z jakimi dokładnie problemami zmagał się mężczyzna.

Były przewodniczący Rady Miejskiej sprawował też inne urzędy za swojego życia. Był choćby sołtysem Nowej Wsi. Wśród mieszkańców cieszył się uznaniem i szacunkiem, dlatego też jego śmierć wprawiła w głęboki smutek wielu Polaków.

Nie żyje podróżnik Aleksander Doba. Miał 74 lataNie żyje podróżnik Aleksander Doba. Miał 74 lataCzytaj dalej

Zmarł Andrzej Kowalski

Przyjaciele i bliscy opłakują stratę. To oni wspominają go jako osobę ciepłą, uczynną i godną zaufania, czyli posiadającą wszystkie cechy dobrego przedstawiciela władzy lokalnej.

- Ciężko pogodzić się z tak wielką stratą. W tym trudnym czasie przekazujemy rodzinie i bliskim wyrazy najszczerszego współczucia, a także życzymy siły, aby zmniejszyć ból po stracie tak wartościowej osoby - czytamy w liście kondolencyjnym.

- Pamięć o nim na zawsze pozostanie z nami– dodają w liście Piotr Kozłowski, burmistrz Gminy Kozienice oraz Rafał Sucherman, przewodniczący Rady Miejskiej w Kozienicach.

Ponadto poinformowano, że nabożeństwo żałobne odbędzie się we wtorek, 23 lutego 2021 roku, o godzinie 13 w parafii pod wezwaniem Świętego Jakuba Apostoła w Świerżach Górnych.

My również dołączamy się do kondolencji i współczujemy straty rodzinie i przyjaciołom.

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: echodnia.eu, radioplus, twojradom

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News