Ile Ewelina Lisowska ma lat
instagram.com/ewelinalisowskaofficial/
Wiadomości Pikio - 19 Lipca 2019

Ile Ewelina Lisowska ma lat? Wygląda młodziutko

Ile Ewelina Lisowska ma lat? Zdecydowanie więcej niż wygląda. Już w bardzo młodym wieku wiedziała, że swoją przyszłość chce związać z muzyką, konsekwentnie do tego dążyła i udało jej się zdobyć popularność dzięki jednemu z talent-show.

Ile Ewelina Lisowska ma lat? Fanów bardzo interesuje wiek artystki, która tworzy bardzo dojrzałą muzykę, jednak wyglądem przypomina nastolatkę. Zatem w którym roku urodziła się piosenkarka i czy wkroczyła już w pełnoletniość?

Owszem i to całkiem dawno. Ewelina Lisowska na świat przyszła 23 sierpnia 1991 roku, a to oznacza, że niedługo będzie obchodził swoje 28 urodziny. To wielkie zaskoczenie, bo artystka wygląda, jakby miała przynajmniej dziesięć lat mniej.

- Nigdy nie uczyłam się śpiewać, bo nie miałam takich możliwości finansowych. Później musiałam nadrobić techniczne braki i zacząć od podstaw. Zawsze podchodzę na poważnie do tego, co robię, więc rozwój i profesjonalizm jest dla mnie bardzo ważny. Mam też upór osła. Nigdy się nie poddaję i na pewno bardzo mi to pomogło - mówiła piosenkarka.

Ile Ewelina Lisowska ma lat? Mimo młodego wieku wiele osiągnęła

Ewelina Lisowska już w 2008 roku próbowała swoich sił w talent-show, wzięła udział w przesłuchaniu do programu "Mam talent!", początkowo jej się nie udało dostać do kolejnych etapów. Dopiero w 2012 dotarła aż do półfinału "X Factora".

Lisowska zadebiutowała utworem "Nieodporny rozum", piosenka przez długie tygodnie pojawiała się w czołówce list przebojów. Do tej pory na rynku można zdobyć jej cztery albumy studyjne i jedną EPkę. Na swoim koncie ma wiele hitów, między innymi: "W stronę słońca", "Nowe horyzonty", "Prosta sprawa", "Jutra nie będzie" czy "We mgle".

- Połowa sukcesu tkwi w ciężkiej pracy, talencie i wierze we własne możliwości, a druga połowa - choć zabrzmi to może mało oryginalnie - znalezieniu się we właściwym miejscu i o właściwej porze - wyznała artystka w rozmowie dla Eski.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ewelina Lisowska - wzrost. Gwiazda jest malutka
  2. Dominika Figurska - aktorka, mąż, wiek, z dziećmi, w ciąży
  3. Krzysztof Kowalewski - wiek. Nadal trzyma się świetnie!
  4. Janusz Gajos - żony. Aktor był podrywaczem, miał kilka żon
  5. Emilia Krakowska: Wiek aktorki zaskakuje, nie wygląda na swoje lata

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News