Jaki teleturniej prowadził Zygmunt Chajzer
youtube.com/ TVN Style
Wiadomości Pikio - 18 Lipca 2019

Jaki teleturniej prowadził Zygmunt Chajzer? To był hit

Jaki teleturniej prowadził Zygmunt Chajzer? Program, który prowadził słynny prezenter, bił rekordy popularności. Na koncie dziennikarza jest wiele produkcji telewizyjnych, które odniosły sukces.

Jaki teleturniej prowadził Zygmunt Chajzer? Było ich sporo. Dziennikarz swoją karierę zaczynał jako gospodarz audycji "Sygnał dnia", "Lato z radiem" oraz "Cztery pory roku" w Programie Pierwszym Polskiego Radia. Dopiero później związał się z telewizją, choć nigdy nie zrezygnował z rozgłośni. Od 2013 roku regularnie można posłuchać jego głosu w Radiu Złote Przeboje. W Radiu Pogoda prowadzi również "Pogodny poranek".

W połowie lat 80. zaczął pracę w TVP, tam też wcielił się w rolę prezentera i poprowadził swój pierwszą loterię "Teletombola". Następnie Zygmunt Chajzer przeniósł się do Polsatu i to właśnie tam poprowadził hitowe teleturnieje, które wielu z nas na długo zapadły w pamięci. W TVNie można go było zobaczyć w przeróżnych programach rozrywkowych, między innymi: "Chwila prawdy" czy "Ananasy z mojej klasy".

Jaki teleturniej prowadził Zygmunt Chajzer? Niektóre z nich zapadły na długo w pamięci widzów

Chajzer największą popularność zdobył dzięki wcieleniu się w rolę gospodarza teleturnieju Polsatu "Idź na całość", jednak na swoim koncie ma również: "Na zawsze razem", "Grasz czy nie grach" oraz "Moment prawdy".

Nic nie może się równać z popularnością "Idź na całość" i kultowego Zonka, czyli pluszowego kota w worku. Program był emitowany w niedzielne popołudnia w latach 1997-2001 i zbierał przed telewizorami miliony widzów. Rekordowa oglądalność jednego odcinka sięgała ponad 10 milionów osób. Zygmunt Chajzer jako gospodarz wybierał graczy spośród publiczności, by następnie mogli oni wybrać jedną z trzech bramek z nagrodami.

- Do dziś ludzie zaczepiają mnie, mówiąc, że wychowywali się razem z "Idź na całość". Sentyment jest bardzo duży - mówił dziennikarz w wywiadzie dla "Faktu".

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wstrząsająca przemiana Magdy Gessler. Jak wygląda w prostych włosach?
  2. Ewelina Liskowska w końcu pokazała swojego chłopaka. Razem wyglądają jak para z Hollywood
  3. Czy Rafał Maserak wygrał Taniec z Gwiazdami? To weteran
  4. Nowy partner Magdaleny Cieleckiej jest od niej młodszy. Od kiedy ze sobą są?
  5. Gdzie pracuje Hanna Lis? Jest ważną figurą w mediach

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News