disco polo nie żyje
Fot. Facebook Andre
Mateusz Sidorek - 23 Marca 2021

Gwiazdor disco polo, Andre, trafił do szpitala. Wydał oświadczenie

Dobrze znany w środowisku disco polo Andre w nocy z piątku na sobotę (19 na 20 marca) został przetransportowany do szpitala. Stan piosenkarza dynamicznie się pogorszył. U wokalisty zdiagnozowano zapalenie płuc. Artysta opublikował wpis w mediach społecznościowych. Wcześniej zachorował na COVID-19. Fani nie spodziewali się tak niepokojących wiadomości.

Gwiazda disco polo zaraziła się koronawirusem i zachorowała na COVID-19. Andre do piątku 19 marca przebywał w swoim domu. W nocy jednak jego stan się pogorszył i musiał zostać przetransportowany do lekarza. Fani nie podejrzewali, że z jego zdrowiem jest aż tak źle.

O przewiezieniu do szpitala piosenkarz ceniony w środowisku disco polo poinformował na swoim Facebooku w niedzielę 21 marca. Z relacji Andrzeja Marcysiaka wynika, że przeszedł wiele badań, aż wreszcie lekarze stwierdzili u niego zapalenie płuc.

Fani disco polo zaniepokojeni stanem gwiazdy

Niedawno w mediach pojawiła się informacja o zdrowiu uwielbianego przez fanów disco polo Andrzeja Marcysiaka. Piosenkarz otrzymał pozytywny wynik testu na koronawirusa. Początkowo jednak jego stan był stabilny i nie wskazywał na konieczność hospitalizacji.

Wszystko jednak bardzo szybko się zmieniło. W niedzielę na profilu facebookowym Andre, na którym zazwyczaj pojawiają się informacje dotyczące koncertów, opublikowano niepokojącą wiadomość. Andrzej Marcysiuk wylądował w szpitalu.

Nieoficjalnie: zamknięcia sklepów, zmiany w kościołach i przemieszczaniu się. Również Wielkanoc pod znakiem restrykcjiNieoficjalnie: zamknięcia sklepów, zmiany w kościołach i przemieszczaniu się. Również Wielkanoc pod znakiem restrykcjiCzytaj dalej

Popularny Andre przekazał internautom za pośrednictwem Facebooka, że przeszedł szereg badań. Lekarze ostatecznie zdiagnozowali u niego zapalenie płuc. Nie wiadomo, jak długo będzie musiał przebywać w szpitalu.

Na szczęście piosenkarz nie traci nadziei i pozostaje optymistą. Zapewnił, że będzie dobrze i dodał, że jest otoczony bardzo profesjonalną opieką. Przyznał też, że na sali przebywa z miłymi osobami. Dbają też o niego przyjaciele.

Dzień dobry. Sytuacja zmienia się dość dynamicznie. Trafiłem do szpitala w nocy z piątku na sobotę, saturacja spadała. Po wnikliwych i wszelakich badaniach EKG, TK, RTG, morfologii okazało się, że dopadło mnie zapalenie płuc. Będzie dobrze! Mam cudowną opiekę medyczną oraz zajeb***ych kolegów na sali i przecudownych przyjaciół, czyli was. Trzymajcie się!– czytamy w komunikacie.

Andre wskazał też za pomocą lokalizacji, że przebywa w Szpitalu Tczewskim. Pod wpisem fani zaczęli życzyć mu szybkiego powrotu do zdrowia. Prawdopodobnie wielu słuchaczy czeka, aż wróci do koncertowania.

Nie tylko środowisko disco polo zostało dotknięte koronawirusem

Ostatnie wydarzenia wskazują, że COVID-19 nie wybiera i dotyka nie tylko muzyków ze środowiska disco polo. Szokującą informacją była wieść o Andrzeju Piasecznym, który także musiał zostać przetransportowany do szpitala.

Piasek zaapelował do fanów za pośrednictwem mediów społecznościowych, by ci dbali o siebie i nie bagatelizowali zagrożenia.Piosenkarz był podłączony do specjalnej aparatury podającej tlen.

disco polo jest chory

Z: Facebook Andre

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: disco-polo.info

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News