Rolnik szuka żony super nowiny
Fot. https://www.instagram.com/rolnikszukazonytvp
Mateusz Sidorek - 23 Marca 2021

Wspaniałe wieści z „Rolnik szuka żony”. Ulubieńcy widzów zostaną rodzicami, mamy zdjęcia

Gwiazdy programu „Rolnik szuka żony” przekazali cudowną nowinę. Magdalena i Jakub zostaną rodzicami. Uczestnicy popularnego programu TVP opublikowali w mediach społecznościowych piękną sesję. Młoda mama promienieje, czekając na przyjście na świat dziecka. Po wielu zakrętach bohaterka doczekała się szczęśliwego zakończenia.

Program „Rolnik szuka żony” okazał się wspaniałą szansą dla Magdaleny, która po przeżyciu zawodu miłosnego, czuła się bardzo samotna i nie wiedziała, czy wreszcie uda jej się poznać odpowiedniego partnera. Uczestniczka show TVP nie mogła narzekać na brak zainteresowania. Szybko wzbudziła też ogromną sympatię wśród widzów.

Magdalena Bator trafiła do programu „Rolnik szuka żony” już jako rozwódka. Choć miała za sobą trudne doświadczenie, nadal miała nadzieję na znalezienie partnera, z którym będzie mogła stworzyć związek na całe życie. Początkowo jednak nie była pod wrażeniem uczestników, którzy zabiegali o jej względy.

Para z show „Rolnik szuka żony” będzie miała dziecko

Uczestnicy „Rolnik szuka żony”, którzy pojawili się w gospodarstwie Magdaleny Bator, nie oczarowali młodej rozwódki. Gwiazda, którą pokochali widzowie, odprawiła ich do domów. Jednak przed porzuceniem wszelkich nadziei raz jeszcze sprawdziła listy, jakie otrzymała od adoratorów, po czym odezwała się do Jakuba.

Magda i Kuba szybko znaleźli wspólny język i postanowili spróbować szczęścia. Już przed finałowym odcinkiem pojawiły się plotki o ciąży uczestniczki programu. Przez dłuższy czas jednak gwiazdy nie potwierdzały tych doniesień.

Nieoficjalnie: zamknięcia sklepów, zmiany w kościołach i przemieszczaniu się. Również Wielkanoc pod znakiem restrykcjiNieoficjalnie: zamknięcia sklepów, zmiany w kościołach i przemieszczaniu się. Również Wielkanoc pod znakiem restrykcjiCzytaj dalej

Teraz wiemy już, że Magdalena jest w ciąży. Na Instagramie uczestniczki show pojawiło się zdjęcie z przepięknej sesji, które nie pozostawia już najmniejszych wątpliwości. Para czeka, aż będzie mogła powitać na świecie dziecko.

Oczekiwanie, troska, ciekawość – wszystko to poprzedza poznanie nowego człowieka– czytamy na Instagramie Magdaleny Bator.

„Rolnik szuka żony” ze szczęśliwym zakończeniem

Choć gwiazda programu „Rolnik szuka żony” nie jest zbyt aktywna w mediach społecznościowych, jej Instagram śledzi ponad 40 tysięcy użytkowników. Internauci prawdopodobnie byli mocno zaskoczeni pojawieniem się zdjęcia, na którym widać brzuszek ciążowy Magdy.

Teraz fani nie mają wątpliwości co do tego, że Magda i Jakub to jedni z największych zwycięzców show TVP. Para z 7. edycji programu Telewizji Polskiej okazała się niezwykle dobrana. Na zdjęciu widać, że brzuszek Magdy wyraźnie rysuje się pod sukienką, co oznacza, że poród już niedługo.

Magda i Jakub mogą mówić o ogromnym szczęściu. Gdyby zrezygnowana gwiazda nie postanowiła raz jeszcze spojrzeć na listy, jakie otrzymała od adoratorów, być może nigdy nie poznałaby Kuby. Obecnie do szczęścia brakuje jej jeszcze unieważnienia ślubu kościelnego z byłym mężem.

Rolnik szuka żony nie żyje

Z: instagram.com/magdalena_bator

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Instagram

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News