Gruszewska z Przyjaciółek
instagram.com/malgosia_socha/
Wiadomości Pikio - 23 Kwietnia 2019

Inga Gruszewska z Przyjaciółek - kim jest postać?

Gruszewska z Przyjaciółek - czy Inga w końcu ułoży sobie życie i będzie szczęśliwa? W połowie maja kończy się trzynasta edycja serialu Polsatu o czterech zwariowanych koleżankach, które wspólnie muszą radzić sobie z różnymi problemami, które przytrafiają się poszczególnym paniom. To serial, który pokazuje codzienność, ale i wpływ na nasze życie relacji, które tworzymy z drugim człowiekiem i jak dużą rolę odgrywa przyjaźń.

Gruszewska z Przyjaciółek to jedna z najistotniejszych bohaterek serialu. Produkcja Polsatu opowiada o czterech koleżankach z czasów szkolnych, które spotykają się na zjeździe absolwentów i postanawiają odnowić kontakt i łączące ich relacje. Inga Gruszewska, Patrycja Kochan, Anka Strzelecka i Zuza Markiewicz chcą ponownie wspierać się w trudnych momentach ich życia. Życie każdej z nich jest zupełnie inne, a jednak borykają się z podobnymi problemami.

Gruszewska z Przyjaciółek. Czy Inga ułoży sobie życie?

Inga Gruszewska na początku serialu zostaje porzucona przez męża dla młodszej kobiety. Prowadzi założone przez siebie przedszkole, które również przysparza jej wielu problemów, z biegiem czasu wisi nad nią widmo bankructwa.

Bohaterka chce znowu być zakochana i szuka szczęścia u boku idealnego mężczyzny, wdaje się w romanse z różnymi mężczyznami, które zazwyczaj kończą się wielkim fiaskiem.

- Wszyscy mężczyźni, którzy do tej pory się przy niej kręcili, tracą zainteresowanie samą Ingą. Ona nie potrafi sobie radzić z tą rzeczywistością. Na pomoc przyjdą ukochane przyjaciółki. Co z tego wyniknie? Trzeba nas oglądać. Czeka nas dużo ciekawych zwrotów akcji i zabiegów scenariuszowych - mówiła aktorka wcielająca się w rolę Ingi.

Inga Gruszewska w serialu Przyjaciółki - kim jest aktorka?

W postać Ingi Gruszewskiej wciela się aktorka filmowa, telewizyjna i teatralna - Małgorzata Socha. Urodziła się ona 23 kwietnia 1980 roku w Warszawie, jeszcze jako uczennica liceum grała w spektaklach Teatru Telewizji, czy w serialu Złotopolscy. Następnie zagrała epizodyczne role w takich produkcjach jak To my, Wtorek, Zostać miss.

W 2003 roku wcieliła się w postać Zuzanny Hoffer w serialu TVN Na Wspólnej, a następnie sekretarki Violi z BrzydUli. Na dużym ekranie pojawiła się w takich filmach jak: Och, Karol 2, Śniadanie do łóżka, czy Weekend. W 2008 roku wzięła udział w tanecznym show Taniec z Gwiazdami, gdzie wraz z Robertem Kochankiem zajęła dziewiąte miejsce.

- Mam poczucie, że zawód, który uprawiam, daje mi mnóstwo satysfakcji i mogę się spełniać na wielu polach – gram w filmach, serialach, dubbingu, a przy okazji jest też to, co mnie dopełnia jako kobietę, czyli moda - wyznała Socha w jednym z wywiadów.

W życiu prywatnym związana jest z inżynierem Krzysztofem Wiśniewskim, z którym na trójkę dzieci: córki Zofię i Barbarę oraz syna Stanisława.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Eliza i Jarek z Na Wspólnej. Czy coś ich łączy w prawdziwym życiu?
  2. Kim jest Tomasz Ciachorowski? Czy gwiazdor M jak Miłość ma partnerkę?
  3. Daria Dziedzic z Na Wspólnej - co wiemy o aktorce?
  4. Anna Zejdler-Ibisz. Ile lat ma była partnerka Krzysztofa Ibisza?
  5. Majka Jeżowska długo ukrywała go przed światem. Kim jest syn piosenkarki?

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News