Daria z Na Wspólnej - Patrycja Topajew
instagram.com/_queen_patty
Adrian Sobolewski - 12 Kwietnia 2019

Daria Dziedzic z Na Wspólnej - co wiemy o aktorce?

Daria z Na Wspólnej to jedna z bardzo charakterystycznych postaci z ukochanego serialu wielu Polaków. Jej perypetie z zapartym tchem śledziły miliony widzów. Niestety od jakiegoś czasu zniknęła ona z obsady serialu. Co się teraz dzieje z grającą ją aktorką?

Daria z Na Wspólnej to ukochana postać wielu widzów serialu. Córka Sławka dorastała i przechodziła ogromne perypetie na oczach fanów serialu TVN. Jej wątek zakończył się ogromną tragedią i poruszył nie tylko fanów, ale też cały internet. Co teraz dzieje się z aktorką grającą tę postać w serialu? Czy musiała odejść serialu?

Czym jest Na Wspólnej?

Obyczajowe seriale telewizyjne to jeden z najpopularniejszych rodzajów programów w polskiej telewizji. Różne tytuły na wszystkich kanałach przyciągają przed ekrany telewizorów miliony widzów, którzy z zapartym tchem śledzą perypetie swoich ulubionych bohaterów, często emocjonując się nimi tak samo, jak życiem prawdziwych osób. Na Wspólnej jest najpopularniejszą operą mydlaną stacji TVN, która od poniedziałku do piątku przyciąga przed telewizory średnio 2 miliony widzów. Opowiada ona o perypetiach rodzin mieszkających na tytułowej ulicy Wspólnej. Serial jest emitowany od 2003 roku, czyli aktualnie możemy oglądać już 17 sezon tej serii. Już niedługo serial będzie świętował swój 3000 odcinek, co jest niesamowicie dobrym osiągnięciem.

Na Wspólnej jest serialem na niemieckiej licencji, którego oryginał nazywał się "Unter Uns". O jakości polskiej wersji tej serii może świadczyć fakt, że w innych krajach ten format przyjął się zaledwie na kilka lat, a u nas gości na ekranach telewizorów już od 16 lat. Ponadto został on uhonorowany dwoma Telekamerami Teletygodnia - w 2008 i 2013 roku.

Daria z Na Wspólnej - kim jest Daria Dziedzic?

Daria z Na Wspólnej jest jedną z bardzo znanych postaci z serialu TVN, pomimo obecności w niewielkiej liczbie odcinków. Jest ona córką Sławka Dziedzica, którą poznaliśmy jako małą dziewczynkę w 2012 roku. Powróciła ona na ekrany w 2017 roku, grana już przez inną aktorkę. Jej historia w serialu była bardzo dramatyczna. Po zajściu w ciążę z chłopakiem, ze względu na brak czułości i uczuć z jego strony, zdecydowała się usunąć płód. Jej wątek był bardzo emocjonalny i poruszył serca wielu widzów, jednocześnie skupiając się na ważnym problemie społecznym.

Daria z Na Wspólnej - aktorka

Kim jest aktorka, która wcieliła się w rolę Darii Dziedzic? Po powrocie na ekrany w 2017 roku, rolę tę objęła Patrycja Topajew. Przed pojawieniem się w serialu, miała ona doświadczenie jako epizodystka w produkcjach takich jak "Sędzia Anna Maria Wesołowska", "Hotel 52", czy "Ukryta Prawda". W Na Wspólnej mogliśmy oglądać ją w 21 odcinkach, po czym zniknęła z naszych ekranów. Ostatnio Patrycja Topajew powróciła na ekran, tym razem występując w filmie - zagrała w produkcji "Kobiety Mafii 2" Patryka Vegi.

Prywatnie dziewczyna niedawno bawiła się na swojej studniówce. Jest też aktywna na mediach społecznościowych - można ją znaleźć na Instagramie i na platformie TikTok.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Kasia i Darek z Na Wspólnej. Czy para spodziewa się dziecka?
  2. Kim jest Tomasz Ciachorowski? Czy gwiazdor M jak Miłość ma partnerkę?
  3. Angelina Jolie saute. Czy aktorka bez makijażu również zachwyca?
  4. Anna Zejdler-Ibisz. Ile lat ma była partnerka Krzysztofa Ibisza?
  5. Majka Jeżowska długo ukrywała go przed światem. Kim jest syn piosenkarki?

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News