Gra o Tron: oglądaj za darmo
youtube.com/GameofThrones
Adrian Sobolewski - 25 Kwietnia 2019

Wiemy, gdzie można oglądać Grę o Tron za darmo. Chcą tego wszyscy fani serialu

Gra o Tron: oglądaj za darmo odcinki swojego ulubionego serialu. Czy możliwe jest znalezienie streamingu Game of Thrones za darmo? Sprawdzamy, czy gdzieś w internecie obejrzymy najnowsze odcinki bez opłacania abonamentu.

Gra o Tron: oglądaj za darmo w Internecie! Takimi nagłówkami często witają nas różne strony streamingowe tylko po to, abyśmy za chwilę dowiedzieli się o dodatkowych kosztach, które musimy ponieść, aby zobaczyć najnowsze przygody bohaterów Game of Thrones. Czy można w jakiś legalny sposób obejrzeć za darmo Grę o Tron?

Gra o Tron - oglądaj online za darmo, ale najpierw przypomnij sobie co się działo

Gra o Tron trwa już od wielu lat. Przez poprzednie siedem sezonów zdarzyło się wiele rzeczy, rozpoczęło i zakończyło wiele wątków. Było ich tak wiele, że często trudno jest zapamiętać, kto właściwie z kim teraz walczy i jak wygląda sytuacja w Westeros. Ogólnie, pod koniec siódmego sezonu sytuacja jest już dość prosta: mamy tylko trzy obozy.

Po pierwsze, Cersei Lannister rządzi w King's Landing i tam przygotowuje się nie tylko do obrony przed Białymi Wędrowcami, ale także do odzyskania panowania nad Westeros. Drugi obóz tworzy Jon Snow, Daenerys Targaryen i pozostali ich sojusznicy. W tym momencie są oni wraz ze swoimi armiami w Winterfell, gdzie oczekują na starcie z Nocnym Królem i jego nieumarłymi. To własnie Nocny Król i Biali Wędrowcy tworzą trzecią, zapewne najbardziej niebezpieczna frakcję. Ich cel jest jeden - zniszczyć wszystkich żywych. W ostatnim odcinku siódmego sezonu udało im się w końcu, przy pomocy nieumarłego smoka, przekroczyć Mur, który utrzymywał ich na północy od tysięcy lat. Czy w końcu uda im się dopiąć celu?

Gra o tron - oglądaj online za darmo sezon 1 i sezon 8. I wszystkie pomiędzy nimi

Premiera ostatniego sezonu Gry o Tron już za nami i wszyscy fani co tydzień z niecierpliwością oczekują na kolejne wieści ze świata Westeros. Jeśli chcemy zobaczyć ten serial w telewizji, niestety nie możemy liczyć na żadne darmowe kanały. Jest on dostępny tylko na HBO, które w Polsce oferowane jest przez dostawców telewizji cyfrowej tylko w dodatkowo płatnych pakietach.

Na szczęście sprawa wygląda trochę inaczej jeśli chodzi o platformy streamingowe. Oficjalnie serial HBO zobaczymy na platformie HBO GO, która jest dostępna tylko dla subskrybentów. Na szczęście istnieje możliwość skorzystania z tej usługi bez płacenia! Wystarczy założyć i aktywować konto. Jeżeli robimy to po raz pierwszy, będziemy mogli skorzystać z całej oferty seriali proponowanej przez HBO, w tym wszystkich sezonów Gry o Tron, zupełnie za darmo. Jeśli usługa na zainteresuje, dalsza subskrypcja kosztuje 19,99 zł miesięcznie.

Oczywiście możliwe jest także znalezienie streamingu Gry o Tron w "mniej oficjalnych" źródłach, czy też ściągnąć z pirackich stron. Trzeba pamiętać, że takie praktyki są nielegalne i za przyjemność można bardzo drogo zapłacić - może więc warto szarpnąć się na miesiąc subskrypcji?

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Gdzie oglądać Grę o Tron za darmo? Można to zrobić legalnie
  2. Jason Momoa z Gry o Tron. Czy jeszcze pojawi się na ekranie?
  3. Trwa ostatni sezon Gry o Tron. Teraz wszystko się wyjaśni
  4. Co przepowiedziano Cersei? Królowa spodziewa się najgorszego
  5. Ile lat ma Arya Stark? Kontrowersyjna scena w Grze o Tron wywołuje wątpliwości

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News