Gra o Tron - finałowy sezon
youtube.com/GameofThrones
Adrian Sobolewski - 25 Kwietnia 2019

Trwa ostatni sezon Gry o Tron. Teraz wszystko się wyjaśni

Gra o Tron - finałowy sezon serialu już trwa! Kiedy możemy zobaczyć najnowsze odcinki najpopularniejszego serialu ostatnich lat? Nocne marki mają zdecydowaną przewagę!

Gra o Tron - finałowy sezon jest już prawie w połowie! Od kiedy się rozpoczął, co tydzień serwery serwisów streamingowych HBO jęczą pod ciężarem wszystkich chętnych, którzy nie mogą się doczekać na dalszy ciąg losów swoich ulubionych bohaterów. Kiedy powinniśmy zasiąść przed telewizorem, aby być pewni, że żadne spoilery nie zepsują nam przyjemności z oglądania ostatniego sezonu Game of Thrones?

Gra o Tron - finałowy sezon. Ostatni odcinek 7 sezonu pozostawił widzów na skraju siedzeń

Gra o Tron - ostatni odcinek 7 sezonu był już dawno temu. Pozostawił on widzów serii z wieloma pytaniami oraz z ogromnym poczuciem niebezpieczeństwa. Przecież dopiero co ujrzeli, że Nocny Król własnie przedarł się przez Mur i maszeruje na Winterfell. Jeszcze gorszą wiadomością była premiera kolejnego sezonu. Okazało się, że na ostatni, ósmy sezon serialu musieliśmy czekać blisko dwa lata. Przyczyniło się to do powstania niezliczonych teorii, które snuli fani czekając na powrót ich ukochanej serii. Teraz, powoli, wszytko się wyjaśnia, gdyż Gra o tron w końcu wróciła na ekrany!

Gra o Tron - ostatni sezon. Kiedy premiera? 

Co jakiś czas zdarza się nam przegapić ważne wydarzenia. Może akurat babcia miała imieniny, może mieliśmy oddać pracę zaliczeniową na zajęcia z Creative Writing. Dla fanów takim zdarzeniem mogła być premiera finałowego sezonu Gry o Tron. Informujemy więc: pierwsze odcinki serialu są już dostępne na HBO GO, emitowane też były na kanale HBO! Dla zapominalskich, przedstawiamy daty premiery każdego odcinka. W tych godzinach pojawią się one na HBO GO i rozpocznie się ich emisja na kanale HBO. Co ciekawe, jest to godzina wspólna dla prawie wszystkich krajów, w których emitowane jest Game of Thrones!

 • odcinek 1 - 15 kwietnia 2019 3:00
 • odcinek 2 - 22 kwietnia 2019 3:00
 • odcinek 3 - 29 kwietnia 2019 3:00
 • odcinek 4 - 6 maja 2019 3:00
 • odcinek 5 - 13 maja 2019 3:00
 • odcinek 6 - 20 maja 2019 3:00

Gra o Tron - finałowy sezon: ile potrwa?

Powyższa lista może niektórych fanów napawać niepokojem: jest tam przecież tylko 6 odcinków! Niestety, to prawda - ostatni sezon ukochanego serialu będzie miał tylko 6 odsłon, po których będziemy musieli się, w ten czy inny sposób, pożegnać z naszymi ulubionymi bohaterami. Na szczęście możemy liczyć na długie godziny dobrej zabawy - odcinki ostatniego sezonu będą najdłuższymi w historii serii. Pierwsze dwa trwały około 55 minut, a kolejne mają już przekraczać 1 godzinę 20 minut! Może przynajmniej to zaspokoi niedosyt fanów, głodnych dalszej rozrywki z Grą o tron!

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

 1. Gra o Tron - S08E02. Gdzie obejrzeć online? Kontrowersje w odcinku
 2. Kto jest na Liście Aryi Stark? Wiedzą to najwięksi fani Gry o Tron
 3. Gra o Tron sezon 8 - spoilery! Nie możesz się doczekać?
 4. Wróciła Gra o Tron. Kim jest Jon Snow i kim dla niego jest Daenerys?
 5. Gra o Tron sezon 8 - Ile odcinków będzie miała ostatnia odsłona?
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News