Arya Stark - wiek, wzrost, kariera
screenshot/Gra o Tron
Wiadomości Pikio - 25 Kwietnia 2019

Ile lat ma Arya Stark? Kontrowersyjna scena w Grze o Tron wywołuje wątpliwości

Arya Stark - wiek aktorki może zaskoczyć. Po scenie z ostatniego odcinka fani zastanawiali się, czy nie jest ona za młoda na tak odważne sceny. Jeśli chcecie dowiedzieć się, o co chodzi, musicie obejrzeć drugi odcinek finałowego sezonu, nie zamierzamy spoilerować. Jedną z głównych postaci kobiecych jest córka Neda Starka, jaką postać odgrywa w serialu?

Arya Stark - wiek, wzrost, kariera aktorki poza Grą o Tron i jej losy w serialu - to informacje, które interesują fanów produkcji telewizyjnej HBO. 

Maisie Williams urodziła się 15 kwietnia 1997 roku, ma więc dzisiaj 22 lata. Jej wzrost to zaledwie 155 cm to dlatego zawsze gra dziewczynki lub nastolatki, które są dużo młodsze od niej. Czy pomimo młodego wieku kontrowersyjna, erotyczna scena jej nie przeraziła? Przeczytajcie koniecznie, jak skomentowała swój romans.

Arya Stark to aktorka Maisie Williams

Brytyjska aktorka zadebiutowała rolą Aryi Stark w serialu telewizyjnych Gra o Tron w 2011 roku, od pierwszego sezonu zdobyła uznanie zarówno fanów produkcji, jak i krytyków filmowych. Magazyn The Daily Telegraph nazwał jej postać "fantastyczną". 

W 2012 wystąpiła w miniserialu wyprodukowanym przez BBC, dramacie The Secret of Crickley Hall. Zagrała również w takich produkcjach jak: Pustynne piekło, Złoto, Upadające, Księga miłości i iBoy. Aktorka wcieliła się w główną postać w filmie Cyberszantaż w 2015 oraz Kiedy się pojawiłeś w 2018 roku. 

Maisie Williams wystąpiła również w teledysku do piosenki "Oceans" zespołu Seafret. Gwiazda pojawiła się też w kampanii Greenpeace na rzecz ochrony Arktyki.

Arya Stark - wiek postaci. Sezon 1

Maisie Williams zaczęła grać Aryię Stark w wieku 14 lat, więc dorastała wraz z serialem i z roku na rok zdobywała coraz większą popularność. Występ w Grze o Tron był jej debiutem aktorskim, gwiazda w pierwszym sezonie serialu wcieliła się w dziewięcioletnią córkę Neda Starka. Jest jedna z głównych postaci. Arya ma pięcioro rodzeństwa: braci Robba, Brana, Rickona i starszą siostrę Sansę, a także brata, uznawanego za bękarta, Jona Snowa, kuzyna od strony ojca, który wychowywany był jako jej przyrodni brat.

Nigdy nie interesowała się byciem damą i zajęciami, które przystoją prawdziwej lady, czym znacząco różniła się od swojej starszej siostry Sansy. Od zawsze chciała doskonale władać mieczem i nauczyć się jazdy konnej. Była szczególnie blisko związana ze swoim przyrodnim bratem Jonem Snowem, który od najmłodszych lat zachęcał dziewczynę do rozwijania swoich zainteresowań.

Każdego dnia przed snem Arya Stark odmawia swoją modlitwę, wymienia w niej imiona osób, które muszą zginąć, ponieważ naraziły na niebezpieczeństwo jej najbliższych. Jej wieczorny rytuał zanikł, kiedy stała się uczennicą w Braavos.

W finałowym sezonie Arya ma już 18 lat, więc może sobie pozwolić na odważne sceny. 

 - Cicha jak cień. Lekka jak piórko. Zwinna jak wąż. Spokojna jak stojąca woda. Gładka jak letni jedwab. Szybka jak jeleń. Śliska jak węgorz. Silna jak niedźwiedź. Dzika jak wilczyca. Nieruchoma jak kamień. Strach rani głębiej niż miecz. Ten, kto boi się przegrać, już przegrał - opis idealnie oddaje charakter dziewczyny.

  1. Czyim synem jest Jon Snow tak naprawdę? On sam nie miał pojęcia
  2. Gra o Tron - S08E02. Gdzie obejrzeć online? Kontrowersje w odcinku
  3. Czy Arya i Gendry będą razem? Wstrząsające teorie fanowskie
  4. Kto jest na Liście Aryi Stark? Wiedzą to najwięksi fani Gry o Tron
  5. Wróciła Gra o Tron. Kim jest Jon Snow i kim dla niego jest Daenerys?
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News