Filip Chajzer - wiek
instagram.com/filip_chajzer/
Wiadomości Pikio - 4 Lipca 2019

Filip Chajzer - wiek. Filip wygląda dużo młodziej niż rówieśnicy

Filip Chajzer - wiek, wzrost, wykształcenie - to wszystko fani dziennikarza chcą wiedzieć na jego temat. Mimo swojego młodego wieku, odniósł sporo sukcesów. Co więcej, wygląda dużo lepiej, niż jeszcze kilka lat temu - to zasługa zmiany trybu życia i większej aktywności fizycznej.

Filip Chajzer - wiek prezentera oraz droga do kariery są frapującą sprawą dla jego oddanych obserwatorów.

Filip Chajzer urodził się 27 listopada 1984 roku w Warszawie. Oznacza to, że dziennikarz ma 34 lata. Wygląda dość młodo jak na swój wiek. Metryka nie odzwierciedla również jego energiczności i pogody ducha, którą emanuje mimo wielkiej tragedii, z którą musiał się mierzyć. Teraz jeszcze bardziej docenia to, co dostał od losu.

Prezenter telewizyjny jest synem Zygmunta Chajzera, którego większość kojarzy z takich teleturniejów, jak "Idź na całość" czy "Chwila prawdy" i Doroty, finalistki Miss Lata z Radiem 1983 roku.

- Ja po prostu w środku mam jakieś 16-17 lat. Wyglądam tak, jak wyglądam, więc komuś się może wymsknąć „pan”. Ale ta forma jest dla mnie nie do przyjęcia - powiedział w wywiadzie dla Gazety.pl Filip Chajzer.

Filip Chajzer - wiek nie był przeszkodą w odnoszeniu pierwszych sukcesów

Swoją karierę zaczynał od pracy w takich redakcjach, jak "Super Express", "Życie Warszawy" i "Newsweek". Nie chciał bazować na dorobku ojca, a tworzyć swój własny. Samodzielnie pracował nad swoim sukcesem, który przeszedł z czasem.

Później trafił do serwisu informacyjnego TVN Stolica. Rok 2011 był dla niego przełomowym - to właśnie wtedy zaczął pracować jako reporter dla Dzień Dobry TVN. W wakacje miał również okazję prowadzić ten program śniadaniowy. Stał się rozpoznawalny i coraz bardziej lubiany. Został też prowadzącym kilku innych programów: "Mali giganci", "Dom marzeń", "Hipnoza" oraz "Big Brother Nocą".

Razem z ojcem prowadził również audycje w Radiu Złote Przeboje, samodzielnie program "Piątek, piąteczek, piątunio" w Czwórce. Rzesze wiernych fanów zdobył również po udziale w "Ameryce Express", gdzie przemierzał kontynent ze swoim tatą, ścigając się przy tym z innymi uczestnikami wyścigu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ewelina Lisowska - wzrost. Gwiazda jest malutka
  2. Dominika Figurska - aktorka, mąż, wiek, z dziećmi, w ciąży
  3. Krzysztof Kowalewski - wiek. Nadal trzyma się świetnie!
  4. Janusz Gajos - żony. Aktor był podrywaczem, miał kilka żon
  5. Ewelina Lisowska - tatuaż. Ma go pod majtkami!

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News