Filip Chajzer, Małgorzata Chajzer
Instagram - Filip Chajzer
Piotr Bernaciak - 3 Lipca 2019

Filip Chajzer, Małgorzata Walczak. Jak wygląda żona Filipa?

Filip Chajzer, Małgorzata Walczak - od dłuższego czasu to jedna z najbardziej tajemniczych par polskiego show-biznesu. Choć dziennikarz głośno chwali się wielką miłością, nie każdy wie jednak, jak wygląda jego ukochana.

Filip Chajzer, Małgorzata Walczak - para, która od dawna owiana jest aurą tajemniczości. Nie każdy zdawał sobie sprawę z tego, ze popularny dziennikarz znalazł szczęście w miłości po rozstaniu z poprzednią żoną. Mężczyzna nigdy specjalnie nie ukrywał, że jest w związku, lecz z drugiej strony nie chwalił się nim również zbyt często w mediach społecznościowych.

Poznali się w pracy, w 2013 roku, gdy oboje mieli możliwość wykonywania obowiązków reporterskich dla telewizji TVN. Jak wynika z wiadomości przekazywanych przez informatorów bliskich parze, gdy tylko w redakcji znanej telewizji pojawił się Filip Chajzer, Małgorzata Walczak niemal od razu znalazła z nim wspólny język. Oboje szybko zostali parą, dzięki czemu prezenter nie przeżywał boleśnie rozstania z poprzednią żoną.

Filip Chajzer, Małgorzata Walczak są parą od kilku lat

Przez dwa lata Filip Chajzer i Małgorzata Walczak byli w związku, aż w końcu usłyszeliśmy wiadomości o ślubie, do którego doszło w jednej z podwarszawskich miejscowości. Uroczystość miała miejsce w Sochocinie w 2015 roku, przez kilka tygodni jednak pozostawało to w tajemnicy, bowiem zaproszenia uzyskała jedynie rodzina, a także najbliżsi znajomi obojga dziennikarzy.

W 2017 roku Chajzer i Walczak doczekali się pierwszego dziecka. Na świat przyszedł Aleksander, którego dziś oboje wychowują. Para mieszka razem pod Warszawą i wspólnie cieszy się życiem. Reporterka jest wielkim wsparciem dla swojego ukochanego.

Filip Chajzer, Małgorzata Walczak pomogła dziennikarzowi

Jak się dowiedzieliśmy, to właśnie Małgorzata Walczak bardzo pomogła Filipowi Chajzerowi, gdy ten dowiedział się, że jego syn zginął w tragicznym wypadku. Po czasie miał on twierdzić, że bez wsparcia najbliższych osób nie poradziłby sobie z tak wielkim dramatem, który bardzo wpłynął na jego życie.

Małgorzata Walczak nie cieszy się tak wielką rozpoznawalnością, w związku z czym nie wszyscy wiedzą, jak wygląda żona popularnego prezentera. Wielokrotnie miała ona okazję pojawiać się w telewizji, dzięki czemu widzowie wciąż mogą ją kojarzyć, lecz nie zdawać sobie nawet sprawy, kim jest prywatnie.

Obrazy Pikio

(fot. Instagram - Małgorzata Walczak)

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News