Filip Chajzer - dziecko
instagram.com/filip_chajzer/
Wiadomości Pikio - 4 Lipca 2019

Filip Chajzer - dziecko gwiazdora jest słodziutkie

Filip Chajzer - dziecko jest oczkiem w głowie dziennikarza TVN-u, jednak nie można zapominać o wielkiej stracie, jaką poniósł prezenter. Śmierć pierworodnego syna była do niego ciosem. Teraz mimo ogromnej straty, cieszy się życiem i tym, co przynosi mu los.

Filip Chajzer - dziecko gwiazdora TVN-u zginęło w wypadku. Filip Chajzer ze związku z Julią miał syna, Maksymiliana, niestety chłopiec w wieku dziewięciu lat zginął w wypadku samochodowym, który miał miejsce w lipcu 2015 roku.

Samochód osobowy, w którym jechał Maks, uderzył w naczepę tira stojącego na poboczu drogi. Kierowca trafił do szpitala w stanie ciężkim, natomiast pasażer zginął. Za kierownicą siedział ówczesny teść dziennikarza, jednak nie udało się ustalićm dlaczego mężczyzna zjechał ze swojego pasa ruchu.

- Straciłem moje dziecko. Syna, którego kochałem nad wszystko na świecie. Moje życie właśnie straciło sens. Mam nadzieję, że jeszcze uda mi się go kiedyś znaleźć. Teraz nie wiem tylko jeszcze jak - napisał wtedy prezenter na jednym ze swoich portali społecznościowych.

Filip Chajzer - dziecko jest jego największym skarbem

Przez długi czas Filip Chajzer nie mógł otrząsnąć się po stracie, co jest absolutnie zrozumiałe w tym przypadku. Jednak za sprawą pomocy, którą dostał od rodziny i przyjaciół, zdołał wrócić do pracy i zaczął mocno działać na rzecz różnych organizacji charytatywnych.

Prezenter długo przed tragedią rozstał się z matką Maksymiliana, kilka lat później dziennikarz TVN związał się z koleżanką z pracy, Małgorzatą Walczak. Do teraz żyją w szczęśliwym związku, a owocem ich miłości jest słodziutki syn Aleksander, który urodził się 26 października 2017 roku. Na Instagramie Chajzera możemy znaleźć wiele jego rozczulających zdjęć. Jedno z nich przedstawiamy poniżej:

Obrazy Pikio

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ewelina Lisowska - wzrost. Gwiazda jest malutka
  2. Dominika Figurska - aktorka, mąż, wiek, z dziećmi, w ciąży
  3. Krzysztof Kowalewski - wiek. Nadal trzyma się świetnie!
  4. Janusz Gajos - żony. Aktor był podrywaczem, miał kilka żon
  5. Emilia Krakowska: Wiek aktorki zaskakuje, nie wygląda na swoje lata

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News