Filip Chajzer
Ralf Lotys (Sicherlich), CC BY 4.0 , via Wikimedia Commons
Artur Łokietek - 15 Marca 2021

Chajzer zabrał głos w sprawie plotek o odejściu z DDTVN. Wszystko jasne

Niedawno pojawiły się kolejne plotki o tym, co stanie się z Marzeną Rogalską po odejściu z TVP. Dziennikarka ma rzekomo przejść do konkurencji, gdzie wraz z Beatą Sadowską będą stanowić nową parę prowadzących w „Dzień Dobry TVN”. W internecie aż huczało od plotek, jakoby miały tym samym zastąpić Filipa Chajzera i Małgorzatę Ohme. Główny zainteresowany owych doniesień właśnie zabrał głos w tej sprawie.

Marzena Rogalska niespodziewanie po 12 latach pracy w TVP postanowiła zrezygnować. Najpierw postanowiła skupić się na sobie, aby ostatecznie zatrudnić się w kolejnej firmie. Jak głoszą nieoficjalne pogłoski, trwają rozmowy z TVN, które oferować ma całkiem ciekawą propozycję dla znanej dziennikarki.

TVN rzekomo od dłuższego czasu stara się rozwinąć swój zasób prowadzących jednego z najpopularniejszych programów telewizji śniadaniowej, czyli „Dzień Dobry TVN”. Pojawiły się kolejne pogłoski w tej sprawie.

To właśnie Rogalska miałaby zostać nowym prezenterem programu. Do niej dołączyć ma jej wieloletnia koleżanka z branży, Beata Sadowska. Na razie TVN nie skomentowało oficjalnie całej sprawy.

Mimo to w internecie zaczęło aż huczeć od plotek. Rzekomo nowa para miałaby zastąpić dotychczasową dwójkę – Filipa Chajzera i Małgorzatę Ohme. Znany dziennikarz odniósł się w końcu do tego typu informacji.

Ratownik medyczny nie wytrzymał. Skierował do Polaków ważną wiadomośćRatownik medyczny nie wytrzymał. Skierował do Polaków ważną wiadomośćCzytaj dalej

Filip Chajzer zwolniony z „Dzień Dobry TVN”? Jest komentarz prezentera

- Prezes Miszczak chciałby, aby sprawdzone i lubiane twarze podniosły oglądalność porannego pasma. Na razie to nieoficjalne informacje, ale planowane są zmiany. W TVN redukują etaty, ale jeśli chodzi o samo "Dzień dobry TVN", jest odwrotnie. Planuje się zwiększyć ilość par - tak aby była podobna różnorodność jak w TVP2 – wyjaśniał anonimowy rozmówca w rozmowie z „Pudelkiem”.

- Ponadto Filip Chajzer i Małgorzata Ohme nie cieszą się zbytnią sympatią widzów, a pasma z ich udziałem mają dużo mniejszą oglądalność niż z innymi prowadzącymi. Kiedy oni prowadzą program, większość widzów wybiera "Pytanie na śniadanie" – dodał. Oznaczałoby to, że Chajzer i Ohme mogą mieć poważne problemy.

Fani prezentera postanowili zapytać go w mediach społecznościowych o skomentowanie ostatnich pogłosek. Sytuacja stawała się w końcu poważna, a fani zaczęli się niepokoić.

- Panie Filipie, jeżeli pani Rogalska zastąpi pana w ‘DDTVN’, to przestaję to oglądać każdego dnia, a jeszcze ta pani Sadowska... co to w ogóle się dzieje. Nigdy nie będzie lepsza od pana. (...). Oby to była nieprawda... Raczej prawda, głośno już o tym – czytamy w jednym z komentarzy.

- Nie ma w tym nawet grama prawdy, więc spokojniewyjaśnił w krótkim komentarzu dziennikarz. Oznacza to, że duet Ohme i Chajzer pozostanie na antenie, ale nie przekreśla szans na nową parę, tym razem faktycznie składającą się z dwóch przyjaciółek, czyli Rogalskiej i Sadowskiej.

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: pomponik.pl

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News