Ewa Błaszczyk
Cezary Piwowarski, CC BY 3.0 , via Wikimedia Commons
Artur Łokietek - 21 Lutego 2021

Córka Ewy Błaszczyk sprawiła mamie piękny prezent . Aktorka jest w siódmym niebie

Córka Ewy Błaszczyk postanowiła obdarować ją wyjątkowym prezentem. Znana aktorka dawno nie była tak poruszona. Przez ostatnie lata musi dzielnie walczyć o drugą córkę i starszą mamę.

Znana polska aktorka, Ewa Błaszczyk, została mocno doświadczona przez życie. W ciągu ostatnich lat zmagała się z wieloma trudnościami, lecz sama także pragnie nieść pomoc nieznajomym.

Mimo, że ma pełne ręce roboty w sprawach rodzinnych, zajmuje się także działalnością charytatywną. Niedawno otworzyła na warszawskim Bródnie klinikę "Budzik", od wielu lat prowadzi także fundację „Akogo?”.

Do tego dochodzą rodzinne problemy. Ewa Błaszczyk opiekuje się swoją córką, która po zakrztuszeniu się tabletką leży od wielu lat w śpiączce. Z drugiej strony musi także dbać o swoją mamę, która ma już 89 lat.

- Jeden szpital mam w domu, gdzie jest moja córka, a odporność osób w śpiączce jest żadna. A drugi na Mokotowie u mojej mamy, która ma 89 lat i bardzo się o nią martwię. Muszę uważać, przebywając z nimi – wyjaśniała cytowana przez pomponik.pl aktorka. Pandemia koronawirusa jest szczególnie wymagającym okresem dla kobiety.

Od 2 sierpnia zmiany w dowodach osobistych. Zostaną wprowadzone m.in. odciski palcówOd 2 sierpnia zmiany w dowodach osobistych. Zostaną wprowadzone m.in. odciski palcówCzytaj dalej

Córka sprezentowała Ewie Błaszczyk przepiękny prezent

Ewa Błaszczyk już w wielu wywiadach wspominała o tym, jak bardzo podziwia swoją córkę, Mariannę. Do wypadku jej siostry, Aleksandry, doszło w 2000 roku, niedługo po stracie ich ojca, który zmarł nagle na tętniaka aorty. Sytuacja wydawała się niezwykle ciężka, jednak Marianna błyskawicznie dorosła i przejęła część obowiązków swojej mamy.

Córka aktorki dostrzega jednak trudności, z jakimi musi borykać się jej rodzicielka. Z tego powodu postanowiła obdarować ją wyjątkowym prezentem. Ewa kompletnie nie mogła się tego spodziewać, dlatego też podarunek sprawił jej tyle radości.

- Mania napisała monografię twórczości Jacka Janczarskiego, swojego taty. Przed laty obiecywałam sobie, że sama to zrobię, a okazało się, że córka mnie wyręczyła. Piękne uczucie – wyjawiła w tygodniku „Na Żywo”.

Ewa jest niezwykle dumna z osiągnięć swojej córki. Ta ukończyła studia dziennikarskie z wyróżnieniem, a napisana przez nią monografia ma zostać wydana w formie książkowej.

Oprócz tego Marianna od zawsze starała się pomóc mamie. Nie tylko przejmowała część obowiązków domowych, ale także udzielała się w fundacji „Akogo?” czy w klinice „Budzik”. Organizacje skupiają się przede wszystkim wokół pomocy osobom takim, jak siostra Marianny.

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

źródło: pomponik.pl, Wikipedia

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News